Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A régebben árult csokoládék...

A régebben árult csokoládék közül melyik volt a kedvenced? Nem rossz, hogy már nincs?

Figyelt kérdés

Mint pl. harlekin,olympia,tango,tempo stb

Nekem a kedvencem a sárgadinnyés garfield szelet volt és az a csoki,aminek csont formája volt(a nevét már nem tudom).


2012. júl. 29. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mókus volt a kedvencem.Kisiskolás koromban imádtam riss ropogós kiflivel.
2012. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a chokito és a sima táblás Nestlé volt a kedvencem.
2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 doboszoli ***** válasza:
100%

Volt egy táblás csoki, citromsárga csomagolásban, talán nugát, a neve volt a "Kedvenc".

Talán még emlékeznek rá a "tapasztaltabbak".

Ha néha egy egész táblát befalhattunk, igazi ünnep volt.

2012. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Naná, hogy emlékszem...:) a pirosmogyorós az az igazi volt a csúcs egész mogyikkal, de a "Kedvenc" nugát tábla olcsóbb volt, és

elérhetőbb.Emellet volt a kék is piros Tibi, de azért az nem volt egy egész tábla.

Szeletcsokiban pedig a Kurfu volt a kedvencem.

2012. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
** Korfu szelet pontosabban
2012. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doboszoli ***** válasza:
100%
Voltak még elérhető áron, azok a (sajnos a nevére már nem emlékszem.Öreg idő, szálló idő..) többféle krémmel kapható étcsokik, szintén táblásban, volt vagy 3 centi vastag, kis párnácskákra osztva, benne rengeteg krém. Kedvencem a banános volt.(aztán amikor először ettem banánt, bocs',BANÁNT, jó nagyot csalódtam, mert nem voltak analóg ízek.)
2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a régi táblás nugátokra, a Kajlára, a Macira, a Kedvencre, meg nem tudom hogy az Afrika nugát, vagy csoki volt-e de azt tudom, hogy mindig ilyeneket kaptam, pedig nekem a valódi mogyorós csoki, a piros mogyorós ízlett.Azt nagyon ritkán kaptam, gondolom, az drágább volt:)) Aztán ott volt még a melba, és a párizsi kocka, a lottó szelet, a macskanyelv, és az igazi bocis vajkaramella.Hm az mennyivel finomabb volt mint a mostani.Emlékszem apu mindig azt mondta hogy a lengyel piacon veszi.Olyan futurisztikusnak tűnt ez akkor, minden árus lengyel és árulják a boci karamellát:)))
2012. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Piros mogyorós , Chokito ...és de, nagyon rossz,hogy már nem forgalmazzák :S
2012. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem hiányzik a Nestlé, a régi Boci és Milka, meg a Chokitó is.

Az Afrikánát meg az Amerikánát nem nagyon szerettem és a Tibi sem volt kedvenc.

A Vadász, a Bohóc, az Autós, a Melba és stb csokiszeletek finomak voltak.

A Piros Mogyorós is jó volt addig amíg nem találkoztál a kukaccal.

A Nugát meg a Kajla is jó volt.

2012. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemtudom a nevét,de volt egy nagyon nagyon finom csokoládé,kb 4x10 cm lehetett,és egy tejes bödönféle volt a papirján,valami kockás háttérrel.És tejes volt.Számomra felért a mai Milkával :)
2013. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!