Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran eszel húst?...

Milyen gyakran eszel húst? Fontosnak tartod?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem mindennap. De sok körítéssel,zöldséggel stb. Nem hússal lakunk jól. Szüksége van húsra is a szervezetünknek.
2012. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Hetente általában 2-3 nap. Mindig valami körettel együtt, max. a sült-csirkét eszem meg hidegen, köret nélkül.


Ugyanolyan fontosnak tartom azt is, mint a főzelékeket, zöldség-gyümölcs megfelelő mennyiségben való rendszeres beiktatását az étkezésbe.

2012. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Szinte minden nap. Persze én sem csak magával. Épp annyi zöldséget is megeszek. Mindkettő fontos a szervezetnek
2012. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Valamilyen formában én is mindennnap, és én is keveset.halat egyszer minden héten. szeretem a zöldségek minden fajtáját, így sok salátával főzelékkel kombinálom a húsfélét.

Azért ha, 1-2 napon csak tészta, vagy tojásétel van, akkor sem esem kétségbe.

2012. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Változó. Télen naponta, nyáron ha kánikula van szinte egyáltalán nem, max felvágottat reggelire vagy vacsorára, vagy nagyon ritkán csirkemellből valami, sok-sok zöldséggel. Szóval minél melegebb van, annál ritkábban eszek húst :) Egyébként fontosnak tartom, de ha hőség van, egyszerűen képtelen vagyok megenni, annyira nem kívánom - a csirkemellre ritkán még rá tudom magamat beszélni.
2012. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Fél kiló pipimell/ nap
2012. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Antimod ***** válasza:
48%
Igyekszem nem mindennap, mert nem egészséges a túl sok hús sem. A hideg, feldolgozott húskészítményeket viszont nagy ívben kerülöm.
2012. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Én nagyon szeretem a húst, szóval gyakorlatilag napi rendszerességgel eszem.

Nem is nagyon bírom pár napnál tovább, ha nem eszem...

2012. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Fél kiló csirkemell naponta.

Naná, hogy fontosnak tartom, sportolok. De ha tudnám pótolni mással, nem ragaszkodnék a húshoz.

2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Volt idő, amikor a hét minden napján ettem, de úgy felment az ára, hogy később visszaszorítottam. Most ott tartok, hogy heti 2 alkalommal eszek, előfordul nagy ritkán, hogy 4x, de akkor inkább levesben vagy paprikásban a +2 nap, egyébként sütve.

Fontosnak tartom, és szeretem.

2012. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!