Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran eszel húst?...

Milyen gyakran eszel húst? Fontosnak tartod?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 07:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
egy héten úgy 4-5x biztos.
2012. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
2-szer hetente. Irodai munkát végzek, nem is igénylem többször.
2012. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Valamilyen formában minden nap.Valamilyen körettel.Igen fontosnak tartom mert sok olyan összetevője van ami fontos a szervezetnek és nem lehet mással pótolni.Ráadásul az ember fogazata alapján mindenevő tehát a természet úgy alakította szervzetét,hogy húst is fogyasszon.A vegetáriánus életmód természet ellenes és egyoldalú táplálkozási szokás.
2012. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Megpróbálok legalább 2X egy héten húst enni. Nem nagyon szeretem, de sajnos az én szervezetemnek kell.
2012. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Minden nap. Illetve majdnem minden nap. Egy héten egyszer szokott tészta étel lenni itthon, de általában az is húsos (pl. spagetti darált hússal, túrós csusza jó sok szalonnával vagy baconnel, tortellini, de abból is főleg a sonkásat kedveljük). Szóval nagyon ritkán fordul elő, hogy ne lenne itthon hús. Vagy ha van is olyan étel, pl. grízes tészta, akkor csinálnak mellé valami más, húsos ételt is, mert anyukám nem szereti az édes ételeket, így valami neki is kell. Szóval általában olyankor is eszek egyszer a tésztából, egyszer a húsból a nap folyamán. Nem azért tartom fontosnak, mert a szervezetnek szüksége van rá, mert az ilyenek engem nem érdekelnek, sosem voltam egészségesen táplálkozó, csak egyszerűen szeretem és nem tudnék meglenni nélküle. Nálunk is gyakran van zöldség köret, de soha nem ettem még, mert nem szeretem. Maximum a krumplipürét. De az ilyen párolt zöldségekkel a világból is ki lehetne kergetni. Én kifejezetten az a "húst hússal" típus vagyok. 18/L
2012. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

én is fontosnak tartom, egy héten 2-3szor eszek, ennék többször is csak hát az ára az húzós

2012. aug. 2. 07:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi sem eszünk mindennap. Ha egy nap húsos ételt ettünk, másnap, harmadnap valami hús nélkülit fogyasztunk. Szegény nagyapám, húst hússal evett, mindennap meg kellett lenni a húsnak, ő ezt szerette. Nagybátyám is elég húsos, halat minden héten megcsinálom.
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is csak úgy eszek szinte minden nap h van amikor mondjuk ebédre nem hús van de reggelire v vacsorára eszek valami felvágottat
2012. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!