Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ételektől lehet a...

Melyik ételektől lehet a legjobban hízni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja hogy a rizs hízlal a legjobban, valaki azt hogy fogyaszt. Most akkor mi van (?) Azt hallottam, hogy rizs csirkével a legjobb. 150/40 kg. Jöhetne egy pár kiló.

2012. aug. 2. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az amelyikből többet eszel mint amennyit kellene.:) Egyébként baromira irigyellek:D
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de igy se jó ám :)
2012. aug. 2. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:

ne is haragudj, de te hova híznál?

165 cm/54 kg-al én fogyózok...

2012. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

rizs csirke tényleg jó kombó.

Egyébként nekem úgy sikerült híznom hogy el kezdtem biciklizni, utána egész nap baromi éhes voltam és ettem mint a bölény. :)

2012. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges híznod, gondolom nem múltál még el 14, hidd el, amikor elkezdesz nőiesedni, csak úgy jönnek majd a kilók:D
2012. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

23:56-osnak: Az engem nem érdekel hogy te ennyivel fogyózol.

Nekem mindenki azt mondja hogy kéne hiznom egy pár kilót, bár másnak a véleménye soha nem hat meg, de én is érzem h nem jó ez igy. És képzeljétek már ki vagyok nőiesedve, mivel 20 éves vagyok. xD

Azt az egy normális választ pedig köszönöm :)

2012. aug. 6. 17:20
 7/11 A kérdező kommentje:
De fasza hogy sosem arra válaszolnak ami a kérdés, hanem azt válaszolják amit kiad az agyuk...
2012. aug. 6. 17:22
 8/11 anonim válasza:
100%

fogadd el.

Mellesleg tényleg nem hülyeség az, hogy fáraszd le magad. Utána éhes leszel, de nagyon.

Viszont ügyelj arra, hogy MINDIG CSAK ANNYIT EGYÉL AMENNYI BELÉD FÉR!

2012. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2012. aug. 12. 16:25
 10/11 crudy ***** válasza:
100%
nyilván ha hízni szeretnél akkor azt nem ártana izomból megoldani mert ha zsírt szedsz fel az nem néz ki jól. lényeg: izom építés (nem bodybuilder mennyiségig, nem csak nekik kell izmot felszedniük) alapelve az az h mozogj aztán egyél. namost van diétás étrend és tömegelő étrend. (megint mondom h ez nem azt jelenti h két hónap alatt arnold swarzenegger leszel) neked nyílván tömegelni kell ami azt jelenti h beviszel 120-150 gram szénhidrátot azaz 3g/tskg (gram/test súly kilógramm) (nem szart mint pl fehér kenyér hanem egészségeset pl barna rizs, rozskenyér, búzakorpa, zab stb.) és 80 gramm fehérjét azaz 2g/tskg. ez most nem azt jelenti h PONTOSAN ENNYIT SZABAD KÜLÖMBEN REPÜLŐ SPONTÁN GYULLADÓ ELEFÁNTOK FOGNAK HULLNI AZ ÉGBŐL, hanem azt h egyél kényelmesenlé egy picit többet jóféle fehérjét MINDEN NAP pl csirek, hal, tojás, alacsony zsírtartalmú tejtermékek. ennyi a tudás. 1-2 hetente mérd meg magad és ha nem hízol akkor emeld a szénhidrátot azaz egyél több riszt és mindig egyél zöldséget. amit kerülj az a cigi mert ha dohyányos vagy tuti nem fogsz hízni egy grammot sem, a zsírt/zsíros ételeket és a szemetet értem ezalatt az üditőket és a chipszeket
2012. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!