Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan étel vagy ételcsopor...

Van olyan étel vagy ételcsoport amit imádtok, még ha nem is tudnátok megmagyarázni hogy miért?

Figyelt kérdés

Én valamiért imádom a tésztákat :D A vérképem rendben van, szóval nem hiszem hogy valami hiányozna a szervezetemből. :D

De tényleg bármi jöhet, a spagettitől kezdve a levestésztáig bármi. Szerencsére nem vagyok elhízva ennek ellenére :D

És ti mit szerettek nagyon?


2012. aug. 4. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A halakat, vadakat, meg mindenféle zöldséges ragukat.
2012. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én meg tudom magyarázni, hogy mit miért szeretek. Kivéve a lakritsit.
2012. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajt, sajtos ételeket imádom.Sütemények,legfőképp a csokis,ha nem hizlalna,tuti csak ezen élnék:)
2012. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a halat szoktam rettenetesen kívánni!
2012. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a krumplit, de legyen bármilyen: héjában sütött, püré, krumplifánk, saláta.... De nem eszek már egy jó ideje, mert fogyózok. :( Pedig nagyon is megtudnám most enni. :/
2012. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mustárt minden nap eszek, jhet bármilye, van hogy kenyéérel vagy paprikával uborkával tunkolgatva egyszerűen kívánom

gyümölcsöket, főlega dinnye, alma ezeket korlátlanul

csirkemeel ebből napi 1kg is megtudnék enni

a főtt rizst és a natur száraz zabpelyhet

túró minden mennyiségben

kovászos uborka ebből nap 10 db is van hogy megeszek

akármilyen husi, húsgombóc, máj stb

van hogy tojást napi 4-5 is 2-3 napon keresztül aztán 2 hétig semmilyen tojásos kaja nem kell

2012. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!