Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csirkemellfilét hol lehet...

Csirkemellfilét hol lehet olcsón beszerezni? (Budapesten)

Figyelt kérdés
A mostani 1500-1600Ft-os bolti ár elég kemény, főleg, ha testépítés miatt sokat szeretne enni az ember.

2012. aug. 4. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Piacon.
2012. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg mondanál egy példát, hol, mennyi. Mert ahova én járok, nem olcsóbb, mint pl. SPAR-ba.
2012. aug. 4. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

sztem jobban jársz ha fehérjeport veszel.

a spar meg egy közép kategoriás üzlet nagyon felvittek az árakat.

tescoban,auchanban vmikor 1200ft.

de sztem ennel olcsobb nem lesz,felmentek az árak,én is emlékszem h régebben 1000 ft volt.

2012. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasarcsarnokban olyan 1150 korul van
2012. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl. a kórház utcai piacra járok Óbudán, és szerintem ott alacsonyabbak az árak, mint amit Te említesz, de lehet, hogy tévedek.


Egyébként testépítésnél valóban inkább fehérjepor a célravezetőbb, mert a normális ételekből nem tudnál egyébként annyira fehérjét fogyasztani, hogy közbe ne hízzál el.

2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vásárcsarnok alatt melyiket érted? Vámház körút?
2012. aug. 4. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem pesti vagyok, de itt pl. a CBA-ban 1200-1300Ft körül van a csirkemellfilé.


Egyébként sokkal olcsóbban sehol sem fogsz kapni, de én azt tudom neked ajánlani, hogy amikor akciós valamelyik boltban vegyél többet. Otthon megtisztítod, előkészíted és lefagyasztod. Amikor tudod, hogy másnapra kell, kiveszed a fagyasztóból, kiolvad és elkészíted.

2012. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lázárhúsban szoktam én venni. Ott mindig kg-ja 1190 forint. Ott a legolcsóbb.
2012. szept. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!