Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok a DrPizzához...

Ajánlanátok a DrPizzához hasonló, igazán jó pizzériát Debrecenben?

Figyelt kérdés
Mindig a DrPizza-tól rendeltem pizzát,egészen addig,amíg be nem zárt:( Imádtam a pizzáikat, és azóta kissé tanácstalan vagyok, honnan rendeljek. A Don Pepe pizzáit nem szeretem, a többi pizzériát pedig nem ismerem. Olyat keresnék, ahol hasonló színvonalú pizzát készítenek, mint anno a DrPizzában (helyben sütött, puha tészta, gazdag, nem lesajnált, friss feltét, széles választék),tudna esetleg valaki ajánlani néhányat Debrecenben? (Az ár másodlagos, inkább fizetek többet az igazán finom pizzáért, mint kevesebbet a vacakért).Köszi szépen!:)

2012. aug. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Don Pepe van, ami népszerű. Van a Kassai Úton, az Apaffy utca sarkán egy pizzéria, egy motorbolt is van ott. a City Garden kocsma mellett. Jo pizzái vannak
2012. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gilbert
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!