Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene csinálni?

Szerintetek mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés

Mondjatok már nekem ötleteket , hogy milyen akciók lennének jó egy ilyen ételbáros pizzériás büfés helységbe?

Amivel fel lehetne kicsit lendíteni a forgalmat!



2012. aug. 7. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Újratölthető pohár, második pizza féláron, napi főzelékfaló akció, (ha van főzelék), kupon, pl 10 pizza után egy ajándék desszert.
2012. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fentit kiegészítve: törzsvendégeknek kedvezmény - a gépen lehetne adatbázist vezetni (persze önkéntes alapon), bemondja a nevet, oda veszed fel a rendelését, ha egy bizonyos összeget elért már a fogyasztása, akkor x% kedvezmény - a kedvenc teaházamban így van megoldva, időben nem jelent sok pluszt, pár másodperc alatt megvannak. Mondjuk ezzel vissza is lehet élni, mondjuk egy ismerőse nevét diktálja be. De ha így inkább odamennek, mert olcsóbb, akkor attól még jól jársz
2012. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem lehetnének kuponnapok,(ez nem vendégvonzó csak egy tipp:Lehetne vendégkönyv és akinek ízlett az beleír)lehetne néha ajándék a pizzához.Most több ötletem nincs,de elárulnád mi a neve a pizzériának?
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Colorado a neve!
2012. aug. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!