Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik a legjobb pizzéria Zalaegerszegen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pizza, Zalaegerszeg

2012. aug. 9. 19:21  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem az Oázis (Landorhegy) és a Bella (belváros).

Most nyílt egy új hely a Rákóczi úton (HappyHotPizza), de ha jól láttam, akkor ott nem lehet elfogyasztani, csak elvitelre készítik a pizzákat. Még nem volt lehetőségem onnan rendelni, de ha Te megteszed, akkor jelezz vissza, hogy milyen volt :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. aug. 9. 19:43 Privát üzenet

Szerintem a Gyulai pizza toronymagasan a legjobb Zalaegerszegen, sosem csalodtam bennuk, évek ota toluk rendelek pizzát, eszméletlenul finom ( számuk : 06304706455 ) , probáld ki, hidd el nem fogsz csalodni...

A happyhotpizzatol multkor rendeltem egy bolognai pizzát, na az is durván finom volt, már már Gyulai Gyula szintu pizza.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. szept. 9. 16:03 Privát üzenet

Szerintem a HappyHot a legfinomabb, a gyulai picit drága, az oázisból nem rendeltem még.

Blue cafe akkor jó, ha szereted a vastag tésztát, és olcsó pizzát akarsz rendelni.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. nov. 23. 19:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legjobb pizzéria Debrecenben?
Melyik a legjobb pizzéria?
Melyik pizzéria árul Pécsen a legjobb feltételekkel és házhozszállítással óriáspizzát?
Melyik a legjobb pizzéria Sopronban?
Melyik a legjobb pizzéria Budapesten, árra, minõségre?
Szerintetek melyik a legjobb pizzéria (pizza rendelés) Budapest 3. kerületében/körül?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!