Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni vanilla rudat?

Hol lehet kapni vanilla rudat?

Figyelt kérdés

És mi a külömbség a vanilliás cukor és a vanilla rúd magjai között ?

Elég sok receptben írják hogy ezt adjunk hozzá de én még nem találkoztam vele csak neten tudnák rendelni de elég drága pár gramm is szerintetek érdemes lenne vennem belőle ?



2012. aug. 11. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesco pl.. Nálunk a CBA-ban is lehet kapni vanília rudat, ott van a fűszereknél, ugyanolyan zacsiba csomagolva.

Sokkal erőteljesebb az íze, mint a készen vásárolt vaníliás cukornak, én szeretem.

De te is csinálhatsz magadnak vaníliás cukrot, ha pár napra/hétre a cukor mellé zárod a vaníliát. Isteni :-)

2012. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sparban is van, de szerintem minden nagyobb üzletben kapható vanília rúd, elég drága, mert egy szál 4-500 Ft körül van. A vaníliás cukrban szinte alig van vanília, talán még a barna zacsis Bourbon vaníliás cukorban van a legtöbb, az 1 csomag olyan 70-80 Ft.
2012. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) ment a zöld mancs

Legközelebb jobban körülnézek amikor megyek nagyobb üzletbe ugyan nem szívesen adok ki 500 Ft egy kis rudacskára de kíváncsi vagyok rá :D

2012. aug. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!