Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen grillezőt ajánlatok?

Milyen grillezőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
maximum ár 5k

2012. aug. 11. 20:01
 1/5 anonim válasza:

Akkor semmilyent. Grillezni akarsz, vagy ba.zakodni?

Már le megy a grill szezon egyébként is, gyűjts egy kis pénzt és vegyél egy közepesen jót.

2012. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miért ? ilyesmi mér nem jó? ... [link]


ez jobb? [link] ha igen akkor mibe?? mert azon kívül hogy gázos semmi különbséget nem látok

2012. aug. 11. 20:13
 3/5 anonim válasza:
Nem írtad, hogy használtan! Én nem szeretem a szenvedős dolgokat, nekem ne játssza a grillező a Komár Lacit ( ne rogyadozzon a lába). Illetve ahogy a cikk is írja a lényeg mindkét esetben a hőelosztás. Na képzelheted mennyire jól működik egy 5 ezer forintos. Megsüti a húst persze, de...
2012. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem használtan akarok csak példának mutattam, hogy olyasmit gondolok


"megsüti a húst persze de..." hát az a lényeg hogy megsüsse nem? a másik annyival más hogy gázzal működik

2012. aug. 11. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Meg süti igen, de mennyit egyszerre és hogyan?

Egy kicsivel nem tudsz megsütni rögtön még hat embernek sem húst, úgy hogy az első szeletek ne hűljenek ki. Tudom nem sietünk, sörözünk, elvagyunk. De ahogy beszélgetünk, számomra kiderül, hogy Te már tudod mit szeretnél, csak kíváncsi vagy, hogy le tudnak-e beszélni a kicsi sütőről.

2012. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!