Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez az ajándék jó? Lent bővebben.

Ez az ajándék jó? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Szerintetek születés napra vagy névnapra jó lenne olyan hogy egy nagy doboz tele van csokival? Egy fiúnak lenne aki a barátom és nagyon szereti az édességet. 2 éve vagyunk eggyütt. Szerettném megtudni hogy szerintetek ez jó lenne-e?
2009. júl. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem örülne neki :f

én biztos örülnék :DDD

2009. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Háááát, ha imádja, miért ne!

Én zoknimániás voltam, rengeteg jópofa zoknim volt, és karácsonyra megleptek egy nagy dobozzal. Szépen be volt csomagolva, és belül meg vagy 12 pár zokni volt benne. Nagyon örültem nekik, és jót is nevettünk! És egy darabig nem kellett zoknit vennem. :)


Üdv!


Ui.: mondjuk poénból 1 fogkefét és fogkrémet is tehetsz a dobozba a csokik mellé

2009. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a fogkefés dolog nagyon jó ötlet!!!
2009. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én biztosan örülnék neki,főleg ha különlegesebb darabok is volnának benne.ötletes!
2009. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!