Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érvényes még a McDonald'sban...

Érvényes még a McDonald'sban az az akció, hogy két párszázas szendvics mellé ajándék kis burgonya vagy kis üdítő jár?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 12:51
 1/5 anonim válasza:
Én ugy tudom hogy nem.
2010. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem :/
2010. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor érvényes volt, akkor is úgy kellett kikunyerálni, mert a kiscsaj nem adott volna semmit, ha nem szólunk.
2010. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez áprilisban volt, de lehet, hogy júniusban is lesz. Most kuponok vannak, márciusban is azok voltak. Szóval ezeket így váltogatják...

Igen, sajnos vannak ilyen bunkók, akik, ha nem szólsz külön, nem adják oda a bónuszt, nekem mindenesetre nem esett ilyennel gondom.

2010. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár én még májusban is találkoztam ilyen akcióval, szal nem feltétlenül váltogatják egymást a kuponokkal..
2010. máj. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!