Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a tükörben...

Igaz az, hogy a tükörben átlagosan 10 szer szebbnek látjuk magunkat, mint amilyenek valójában vagyunk? Ha ez igaz, akkor miért van ez?

Figyelt kérdés
szépség, tükör, valóság

2012. aug. 19. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem inkább 10-szer szebbek vagyunk, mint amilyennek tartjuk magunkat.

2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
szépség, tükör, valóság, Ételek, italok>>Egyéb kérdések
2012. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Nincs olyan , hogy szebb , meg legszebb , meg sokkal szebb , itt meg ott ... Mindenkiben van valami szépség , valami különleges , ami szép , és az akárhol tükröződik!!! :)
2012. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én ezt egyszer a discoveri channelen láttam egy műsorban, hogy elméletileg 10x szebbnek látjuk magunkat... de pl én tükörben jól nézek ki, vagyis elfogadom magam, de minden fényképet letagadok... azok annyira rosszak, magamra sem ismerek, mintha két különböző ember lenne...
2012. aug. 19. 19:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú én pont így vagyok, akkor megvan miért!10 fényképből egyre azt mondom fanyalogva, hogy ez nagyjából elmegy, a tükörben egészen mást látok.Még ha a tükörképemet fotózom le is mást mutat.Most akkor a tükör hazudik, vagy a nincs jó fényképarcom, és akkor más milyennek látnak vajon?mint én magamat a tükörben, vagy úgy mint a fényképező??Ezek szerint az utóbbi...:/ :D
2012. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Sajnos én is attól félek, hogy a fényképezőgépnek van igaza..:S HA belenézünk egy tükörbe az ugye csak tükörkép, de, ha fogsz 2 tükröt és kb 60 fokos szögben rakod őket a 2 tükörből kapott képbe ha belenézel, az ugye a tükörkép fordítottja szóval az eredeti...én ezzel a módszerrel már sajnos hasonlítottam a fényképpel készült képekre.:S
2012. aug. 19. 20:01
 7/25 nevem-senki ***** válasza:
22%
Mi az, h fordítottja? Ez baromság!
2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

A tükörkép nem ad eredeti képet magunkról, mivel mindent fordítva mutat. Van aki ezen a fordított képen jobban néz ki, van aki pont hogy nem.

A valós kép (ahogy mások látnak minket) az a fényképeken és videókon látható.

2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Azért vagy szebb tükörben, mert akkor az előnyösebb arcodat, testtartásodat mutatod magadnak automatikusan, de ha a valódit, hogy kidugod a hasad stb, akkor meg azt hiszed, hogy direkt csúfítod magad, tehát azt akarod hinni, hogy szép vagy :) És ezzel nincs is semmi baj, csak a nagyképűség lenne mellőzhető pár embernek!!!
2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, szerinted, ugyan úgy nézel ki a tükörben is és a valóságban is csak, valóságban nem tudod úgy "beállítani" magad?
2012. aug. 19. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!