Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pécsen melyik a legjobb...

Pécsen melyik a legjobb hentes szerintetek? Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 11:15
 1/4 anonim válasza:
nem vagyok Pécsi! de szerintem ami hozzád leközelebb van azt válaszd mert gyors és egyik hentesnél se kapsz mérgezett nyulat! remélehetőleg.
2012. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a helyzet az, hogy Pécsett NINCS nemhogy legjobb de még jó hentes sem! De ha véletlenül rátalálnál egyre, akkor kérlek tedd itt közzé.
2012. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

OFF.

Milyen a "jó" hentes?

-megismer

-mosolyog

-szolgálatkész

-friss az áruja(ha mégsem, akkor rádkacsint, hogy NE!)

-jó a töltelék áruja

-szájhúzogatás nélkül, szilánkmentesen vágja össze a levescsontot, oldalast, darálja le az általad kiválasztott húst, üres darálón

-tiszta a boltja, ruházata, körme, haja

-nem a legolcsóbb a piacon, de cserében állandó jó minőséget ad.

ON.

2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek. Rókus sétány déli része. Közvetlen a zöld fadeszkával borított zöldséges mellett. A disznó dolgaik szerintem adják az ívet, legfőképpen, hogy nincsenek adalékanyagok. A tepertő kifejezetten finom, és ritkán is van, heti egy max kétszer, főleg kedden. Ami bezavarhat, az egyes helyeken a szokás, hogy tej segítségével sütik, hogy szebb legyen a szine, ez a tejproblémásoknak lehet gond talán. De ez rengeteg helyen láttam háznál is, így nem rontó tényeőzként írom. Ezen kívül minden ok a sertés dolgokkal. A baromfi a majdnem nagyon jó kategória, talán azért, mert eladási mennyiségre nehéz baromfit jól tartani, nehezebb, mint disznót. A csirkének, hogy prémium legyen olyan helyen kell kapirgálni, ahol sok hely van, füves, mindenféle növénykében gazdag, tiszta árokpart kert stb. Onnan viszont úgy tudom tilos lenne eladni biztonsági szempontok miatt. Viszont amit levest főztem belőlük semmi gond nem volt, ízletes, jól bezselésedő a hidegre, szóval van benne cucc!
2013. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!