Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az újonnan nyílt budapesti...

Az újonnan nyílt budapesti Hooters étteremben milyenek az árak?

Figyelt kérdés
pl. Hamburger, Cola stb
2012. aug. 28. 13:55
 1/8 anonim válasza:
75%
Úgyis a csöcsökért mész oda, nem mindegy az ár? :D
2012. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A sok csöcsnézés közben, megéheznék :)
2012. aug. 28. 14:00
 3/8 anonim válasza:
68%
fúúú nem tudom de én imádom a Hooterst :D Pedig csaj vagyok...De valahogy mindig imponálnak,hogy szebb legyek én is:D
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam: nem imponálnak, hanem motíválnak.
2012. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Étlap :)

2012. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ludmil válasza:
Hello, köszi a képet. A sör mennyibe kerül?
2012. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
# 3/6 akkor neked nagyon szegényes lehet a kis lelkivilágod. Sajnálatra méltó, hogy nincs büszkeséged és tartásod. Számodra a legfőbb érték a külsőben rejlik? Attól, hogy baszhatónak tűnsz bizonyos férfiak szemében szerinted értékesebb ember vagy?
2013. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most voltam 700 egy cola, ez látszólag durva, de annyira nem. Ugyanis fél litert ír ennyire, közben meg egy jobb étteremben 2 deci jóval 300 felett van (az üveges), de a gépi is 300 felett van 3 deciből, azaz két vendéglői adag cola árát lefizetve korlátlan mennyiséget fogyaszthatsz belőle. A sör meg a többi már annyira nem olcsó.


Burgerek ca. 1800-2600 között vannak, de az 1800-ashoz is jár egy kis adag sültkrumpli, és nagyobb mint a Mekis Burger. Úgyhogy jól lehet vele vakni.

2014. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!