Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu? Árak érdeklenek mondjuk...

Korfu? Árak érdeklenek mondjuk egy gyros mennyi? A fagyi? Motor kölcsönzés? Egy vacsi étteremben? Bazárban milyen rucik vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Rodoszról jöttem nem rég haza, kb olyan árak vannak, mint korfun, talán rodosz még drágább is egy picit.

szóval, gyros 2,5 euro, motor kölcsönzés (robogó) 15-20 euró, fagyit nem tudom, de jégkrém 1,5-2 euró, ruhákat nem tudom, mert azt nem nagyon néztünk, de barátom vett papucsot a strandra, 10 euró volt. a strandon a bérelhető napágy napernyővel 7 euró (2 ágy, egy nagy napernyő), 2 személyes haltál 30 euró körül, tészták 7-8 euró, 0,5 l-es víz fél euró (a strandon és a boltokban is), "fresh fish" 9 euró körül, mythos sör (görög) 2,5-3 euró egy korsó, frissen facsart narancslé 2 euró körül. ennyi jutott eszembe hirtelen, ha konkrét kérdésed van, akkor talán még tudok válaszolni rá.

szóval ezek az idei rodoszi árak, pár éve voltunk korfun, de azt nem tudom, hogy akkor ott mi mennyi volt.

2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!üditőt,alkoholt már biztos Magyarországról visszük:-))
2010. júl. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!