Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondanátok márkákat, amelyekbe...

Mentos kérdése:

Mondanátok márkákat, amelyekben 100%-os a gyümölcs tartalom? Mint a Sió alma-körte?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hohes C


Azt gondolom tudod hogy csak sűrítmény.

2012. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Sió alma-körte NEM sürítmény (ha a 3 literesre gondolsz), abból van alma-meggy is, meg tiszta alma.

A Tescóban láttam másfajta almát is, ugyanakkora kiszerelésben.

Az Aldiban a hűtőpultban lehet kapni narancsot (1 literes 500 Ft), vérnarancsot (700 Ft) és vegyes zöldség-gyümölcslét (szintén 700 Ft), ezek is frissen préseltek.

Mindegyik finom, de szerintem csak a narancs éri meg.

2012. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szatmári almának, a cecei dinnyének, a tokaji szőlőnek, a keceli meggynek... Ezeknek 100% a gyümölcstartalmuk.
2012. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Happy Day,ebben még a gyümölcsdarabok is benne vannak.Szerintem ízre is jobb a többinél,de nem minden fajtája 100%-os...
2012. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ost keresel akkor menj be a boltba aztán nézd végig a gyümölcslés dobozokat. Mindegyiknek rá van írva, hogy hány %-ékos a gyümölcs tartalmuk. Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Coop, CBA, stb boltok.

Mindegyikében van ilyen.

:)

2012. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Cappy, Hohes C,Happy Day- Én pl a Hohes C mild juice-t szeretem, mert az nem az a gyümölcsdarabos fajta (nm érzed arostokat, és tényleg lágy-mild-) De nem tudom,melyiket preferálod, van egy csomó 100%-os, sztem is nézz szét a boltban. Viszont azt is nézd meg, hogy akkor már cukor se legyen benne. Úgy az igazi. Vagy készíts Te, az a biztos:) A smoothie-kat tudom még ajánlani. NA az tényleg tuti 100%, semmi adalékanyaggal, és fincsiii
2012. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!