Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a hivatalos márka neve...

Mi a hivatalos márka neve annak a csokiöntetnek, amit a Mcdonaldsban tesznek a fagyira? Ha venni akarok a boltban, milyen néven keressem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Lehet kapni direkt fagyira való szirupokat, abból a csokiízű talán hasonlít rá.
2009. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs hivatalos neve, speciálisan a mekik számára csinálják, szóval kétlem, hogy boltban meg tudod venni.

1 mekis dolgozó

2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kár :(, pedig az nagyon fincsi és azt nem tudod, a MC-ben le lehet valakit fizetni azért, hogy tudjak venni 1 csomaggal(vagy amiben kapják)?
2009. júl. 28. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:

vastagabb műanyag zsákban van.:)

hát, nem tudom, mert ezért kirúgás jár, mert ugye ez lopás...szóval sajna nem:(

2009. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán fogja senki sem kockáztatni az állását pár mellékes ezresért. Ugyanis a McDonalds termékeit ilyen szinten ahogy te kéred nem forgalmazhatják.

Tehát ahhoz "nagyon korrupt" haver kell a Mekibe, hogy ezt megcsinálja. És nem elég, hogy melós legyen, hanem szükséges, hogy vezető is, mert el kell számolniuk a megvett alapanyagokról is!

2009. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem,de akkor miért árulnak olyan dolgokat is amiket a boltban is meg lehet venni pl. ásványvíz, üdítő stb(de gondolom van 1-2 titkos recept is)
2009. júl. 28. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
az üdítő az teljesen más dolog, mert ugye az nekünk is a Coca-Colától jön a beszállítócégtől. Se vezető, se melós(hacsak ki nem fogsz 1 csak nyáron dolgozó diákot, aki nem törődik semmivel) nem fogja bepróbálni, nem is a hiány miatt, mert ha nem sok, akkor azzal nem nagyon szoktak foglalkozni, hanem mert be van kamerázva szinte teljesen,és ha kiderül, akár rendőrségi ügyet is csinálhatnak belőle(hallottam olyanról, aki burgonyát akart lopni, 1 egész kartonnal(5 zacskónyit jelent), lebukott, már a bíróságon van az ügye)
2009. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam, hogy lopjon az illető,hanem, hogy nem lehet-e megvenni?Vagy erre külön szabályzat van, hogy nem lehet megvenni külön az alapanyagokat?Hisz olyat már láttam, hogy valaki hús nélkül kért hamburgert mert vega és adtak neki(persze kifizette a teljes áron,de mégis adtak neki.Most ezt akkor más termékkel nem lehet megcsinálni?
2009. júl. 28. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:
igen a "grill" (eltér valamiben a standardtől)rendeléseket elkészítjük, de az egészen más dolog. Még nekünk se engedik, hogy vegyünk mondjuk Mc Chicken húst, vagy sajtot, így külön.
2009. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 28. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!