Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nem túl...

Tudnátok mondani nem túl drága, de finom italt?

Figyelt kérdés
Olyan is jó lenne amit házilag eltudok készíteni, de holnap estére kellene. Alkohol tartalmúra gondoltam. Eszembe jutott már sok minden, de nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Sajnos pénzem nem túl sok maradt, mert Anyukám születésnapja lesz holnap és ezért kellene valami finom ital még. Csak 4en, talán 5en leszünk lányok/nők.:) Körülbelül 1500 forintot tudnék még rászánni.
2012. szept. 14. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok , de eddig milyen "alapanyagod" van? (víz, málnaszörp, bodzaszörp, bor, pezsgő)???
2012. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Leírom én mire gondolotam! Nők körében elég népszerű, könnyen el lehet készíteni! A neve Hugó! Nem tudom, ismered-e? Két változata van, fehérborral, vagy pezsgővel. Kb. 1 dl pezsgő vagy bor, 1 dl szóda (jó a tescos is), izlés szerint bodzaszörp, kb. 1-2 cl szörp, pár kocka jég, és ami drágábba kerül hozzá mentalevél (5-6 db)! fehérborospohárban csini, de ha nincs más is megteszi! Csajos pia!Ha tetszik probáld ki!
2012. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából most fogok elmenni vásárolni, úgyhogy alapanyag egyelőre semmi. Addig nem akartam vásárolni amíg nincs meg, hogy mit is készítek. Erről még sosem hallottam, de jól hangzik.:) Szerintem ki is próbálom. Köszönöm szépen!
2012. szept. 15. 10:56
 4/4 anonim válasza:
Kiprobáltad, vagy mégsem került rá sor? Ha nem akkor milyen italt választottál?
2012. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!