Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan járművet mondani...

Tudtok olyan járművet mondani amit 14 éves ember vezethet? Pl. Quad, Gokart, stb. A quaddal az a baj hogy benzin kell bele, a gokart meg drága. A biciklivel meg ilyen baromságokkal meg hagyjatok.

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Elektromos bicikli, más nem nagyon van.
2012. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elősző vagyok. Esetleg ha lerakod az M es jogsit, amit 14 éves kórtol már lerakhatsz akkor 50cm3-ig bármilyen motort vezethetsz.
2012. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a gokartot a tavaszi szellő hajtaná? Abba is benzin kell. Tedd le a kismotor jogsit (M kategória) és vegyél egy babettát vagy valamit. Ebbe is benzin kell de 100 km-en 2-2.5 liter kell csak bele.
2012. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen már lehet 50 ccm-s robogód, egy barátom 14 évesen 500 ezres robogót kapott az anyjától, igaz abba is kell benzin, de alig! És azzal mehetsz bárhol, nem mint a quaddal.
2012. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
polymobil benzinmotoros kerékpár. jogosítvány nélkül is lehet vezetni. Az M kategóriás jogsi csak felesleges pénzkidobás. én 24 éves vagyok és nincs jogsim de van egy polymobil kerékpárom nagyon keveset fogyaszt és 55-60km/h a sebessége
2013. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!