Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen "piros" gyümölcsöt...

Milyen "piros" gyümölcsöt lehet most kapni a piacon? Magyarul minek van szezonja?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bogyósok szezonjának vége már. Esetleg még áfonyát találsz, de az is drágább a tűrhetőnél. Szilva, őszibarack van még, azok is a végüket járják, utána már csak szőlő, alma és körte lesz.
2012. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkor nem kapok meggyet,de kár...

köszi a választ

2012. szept. 15. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Fagyasztott meggyet tudsz venni bármelyik élelmiszerboltban, bár az tény, hogy sajnos elég drága.
2012. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szilva, szőlő, alma, barack, dinnye

ezek még olyan pirosas szinűek

2012. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

OMG te nem tudod, hogy a meggy júniusban érik?:D érdekes. Nem kötekedésképp mondom, de a gyümölcsöknek mind van külön neve, és nem "piros" vagy "kék" néven szokás őket emlegetni.

Egészen elképesztő, hogy valaki még szeptemberben meggyért nyavalyog, elnézést kérdező, de ez olyan fokú tudatlanság, ami rettenetesen szúrja a szemem. Kövezzetek meg, de elég tré nem tudni mikor milyen gyümölcs van épp érésben! Igaz én vidéki vagyok, de nem hinném, hogy ez ehhez kapcsolódik, egy fővárosi is épp tisztában lehet ilyen alapvető dolgokkal.

2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alapvető ????neked alapvető nekem nem,ettől még nem vagyok tudatlan Te viszont neveletlen
2012. okt. 11. 22:14
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és piros gyümölcs:mifelénk Pesten ezt mondják a piros bogyókra vagy arra vidéken nem???
2012. okt. 11. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
De szerintem ez nagyon nagy tudatlanság. És nem vagyok neveletlen, mindössze szóvá tettem, hogy hiányosok az ismereteid. Piros bogyósok, név szerint mit értesz ez alatt? A meggy még véletlenül sem piros bogyós...kiröhögnek, ha ezzel állsz elő...
2012. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ó dehogynem :DDD
2012. okt. 14. 12:57
 10/11 anonim válasza:
ez tényleg nagyon gáz xD
2012. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!