Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szép kártyát a vendéglátóhelye...

Szép kártyát a vendéglátóhelyeken, szállodákon kívül hol használhatom fel?

Figyelt kérdés
Nyaralni, vendéglőkbe nem szoktunk járni, de van Szép kártyám, jobban feltudnám használni,hogyha a család részére élelmiszert vásárolhatnék. Lehet-e és ha igen hogyan, milye helyeken?

2012. szept. 17. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ melyik "zsebbe" kapod az utalásokat!

Ha a szabadidőre kapod, akkor élelmiszert nem lehet venni vele. Ha melegételre, akkor van esélyed, mert sok olyan nagyobb bolt van, ahol a pénztárnál elfogadják a Széchenyi kártyát is. Sajnos az se mindegy, hogy melyik a kibocsájtó bank, mert nincs minden kereskedőnek mindhárommal szerződése, ezért van ahol pl. csak az OTP-st fogadják el a másik kettőt nem!

Mindenképp érdeklődj a pénztárnál mielőtt tele rakod a kosaradat!

2012. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pedig pont úgy tudom hogy csak meleg ételt vehetsz rajta. Amit te szeretnél azt az erzsébet utalvánnyal csinálhatod.És sajnos a szép kártya nem igazán családbarát. Arra találták fel hogy minden nap meleg ételt ebédelj a munkahelyeden.

Nekünk is nagy érvágás volt hogy a régi 18 ezres tescós kajajegyet lecserélték szécsenyire. Nem is hallottam még olyan élelmiszer boltot ahol ezt elfogadnák.

2012. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, jól írta a 2.

A 3. nem.

szabdidő, vendéglátás, szállás a három "zseb".

Ki kell választani egyet, és arra kapja az illető, és azt hiszem vendéglátásból lehet szálláson fizetni, de fordítva nem??

SZóval a bankod szépkártyás oldalán meg tudod nézni, kategórián és városon belül, mi fogadja el.

CBA étterem is elszokta fogadni, vagy más éttermek, nem midnegyik.

2012. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kozmetikusom elfogadja. Én ott szoktam felhasználni.
2012. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Szerintem meg jól írtam csak nem voltam egyértelmű. Ha vendéglátás zsebben van pénz azzal nem tudsz a tescóban vásárolni, viszont étteremben kajálhatsz.

2012. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze a TESCO-ban sehol sem tudsz fizetni, mert nem fogadják el, mivel ártunk és ormányunk eleve ki akarta zárni belőle a külföldieket!


Na akkor nem kerülgetem tovább: a CBA szupermarketekben, ahol van melegkajás pult, ott elfogadják a pénztáraknál is a SZÉP kártyát, ha melegételes! Ugye a Lázároknak sok mindent szabad, amit másnak nem, nemhiába tapsolnak mindig az első sorban!

:(

2012. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szepkartya válasza:

Több infó SZÉP Kártya elfogadási lehetőségekről, elfogadóhelyek listájáról:


[link]

2012. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!