Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti hány energiaital megivása...

Heti hány energiaital megivása után válik függővé az ember? Miben nyilvánul meg a függőség? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Remegés, álmosság. Ez koffeinfüggőség. Akkor függő az ember ha rendszeresen inni akarja és ezek a tünetek jelentkeznek ha nem issza.
2009. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Napi 2t szabad meginni max. Ha egyet iszol meg egy nap az nem sok de aztán már hozzászoksz és kívánod mindig mint a kávét csak ez kb 20x erősebb. Én egyszer 3at ittam meg éjszaka h fenn tudjak maradni. Reggel arra ébredtem h kb 300zal vert a szívem, émelyegtem és kva szar volt egész nap.
2009. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
suzerintem próbálj meg hetente csak 2őt meginni max.Már eleve az ízére is rá lehet szokni, nem hogy a hatására..
2009. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Napi 2t ittam kb. egy hétig (kellett:( ), és rászoktam. Utána már volt, hogy napi 3 kellett,hogy kibírjam. De hamar le is szoktam, 2-3 napot szenvedtem végig, de utána már nem igényeltem.

Szóvval ne oigyál mindennap, ha lehet.

2009. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Ne legyél hülye, egyet sem szabad meginni. Tudatilag leszel függő, ezek nem híres magyar élelmiszerek. Kóla, egyéb cukros vizek, energia italok agymosott identitás nélküli globalista fogyatékosok isznak. Igyál rostost, lehetőleg magyart és 100%-osat, cukrot úgyis mindenbe raknak, de az legalább cukor és nem aszpartám. Én bevallom egyszer ittam de kiköptem, nem mertem lenyelni, éreztem rajta a laboratóriumot. Ja igen, én kvalifikált vagyok. Nézd meg ezeket kik isszák. Soha ne igyál. Bond sem ivott ilyen toxikus léket.
2009. aug. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én egyszer 3litert ittam meg Hellből..másnap alig vert a szivem nekem semmi bajom nem volt látszólag és nem is éreztem..mondjuk én már rendesen benne vagyok iszom ezerrel mindennap :/
2010. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én 1 kerek hónapig minden nap bevágtam 2-3 doboz HELL-t...

4 óránál többet éjjelente nem aludtam 1szerse ez alatt az idő alat... 1 hónap után mikor abbahagytam, annyi energiám nem v, h az ágyból kiszáljak...

most is iszom rendesen az energiaitalt...

1szer ittam BOOST energiaitalt 1 literrel (nem ér semmit), benyomtam 1 filmet, s közben azt megittam, ah elfogyott, úgy el aludtam, mindha fejbe vertek vna :))

2010. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én míg suli volt egy nap meg ittam 1 és 2 liter között aztán egy orvosi vizsgálaton 150/50 volt a vérnyomásom (13éves vok) aztán a tanárom rájött mert kigurult a táskámból és megfigyelés alatt tartottak 1 hónapig de amúgy tudatilag leszel függő mert nekem azért kellett mert kiközösített az osztályom és ezzel egy kis pörgést és boldogságot hoztam magamnak.tünetekhez én azt mondom hogy remegtem,szédültem mikor nem tudtam inni legalább egy kis dobozzal.
2010. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Semmi kép nem ajánlom, hogy rá szokj, vagy egyáltalán fogyaszd. Jómagam is "függő" vagyok, és úgy érzem, hogy nem tudok leállni vele. A koffein függőség olyan, mint a drog függőség vagy a cigarettázás. A tünetei pedig ahogy a többiek is írták: nyugtalanság, feszültség, remegés és hasonlók.

2010. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező.Én magam 14 évesen energiaital függő lettem napi 1-2 2,5decis energia ital semmi hatását nem érzem.És az a baj hogy ami viszont benne van az a sok szar az meg csak gyűlik a szervezetben.És rosszul leszel.Hogyha már 2-3 hétig nem iszol és utána megint akkor érzel majd megint hatást. Én úgy hogy nem ittam 3-4 napja bementem a boltba és azt hittem rosszul leszek amikor megláttam a sok energia italt.:S De mondom 2-3 hét és már nem érzed hogy hiányzik.
2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!