Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS. Valaki egy jó saláta recept?

SOS. Valaki egy jó saláta recept?

Figyelt kérdés
Van egy egészségnap az iskolában és ott lehet salátát csinálni. Esetleg tudtok valami tuti receptet amivel megnyerhetném? Előre is köszönöm.
2012. szept. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Csikokra vágott sülthúst teszel a saláta közé, egyenletesen összekevered, majd a salátaleveleket egyesével kiszeded belőle és kidobod a kukába.

Salátával bolonditott sülthús a fantázianeve, nálam te kapnád a kupát.

2012. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a görög-, francia-,almás burgonya-,olívás burgonya-,amerikai káposzta-,és a kaliforniás édes-savanyú kukorica saláta a nyerő.Ha valamelyiket akarod szívesen leírom, vagy küldök linket hogy én hogyan készítem.De imádom, csak én nem készítem a sültpaprika salátát is.(azt boltból veszem:))
2012. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetszik az első saláta így leírásból. A másodiknak a receptjét elkérhetném ha lehet linkel együtt. Köszönöm!!
2012. szept. 22. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyiket?:)
2012. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ami a legjobban bevált mindegy csak jól nézzen ki és FINOM legyen. :D
2012. szept. 25. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Görög sali, ahogy mi szeretjük:Fél fej jégsaláta, 1 fej hagyma, 1 kígyóubi, 3 db paradicsom.Ezeket ízlésesen felaprítjuk és meglocsoljuk a következő saláta öntettel:1 doboz joghurt, fél joghurtosdoboz majonéz, 1 gerezd préselt fokhagyma, só, kávéskanál erős pirosarany, ízlés szerint friss vagy szárított kaporlevél.mi jó kaprosan szeretjük.


A kukorica saláta:1 doboz kukorica konzerv, 1 fej lilahagyma apró csíkokra vágva, 1 nagy piros kaliforniai paprika szintén gyufaszálnyi csíkokra vágva 2 paradicsom apró kockára vágva.Az egészet összeforgatjuk és rácsorgatunk kb egy kanál ecetet, 1 kanál olíva olajat, 1-2 kávéskanál cukrot, mindezt ízlés szerint.


Az egyszerű amerikai káposzta sali.káposztát apróra vágni, sárgarépát és nagyon kevés zellert lereszelni, enyhén besózni, átgyúrni, és összekeverni majonézzel, pici mustárral és nagyon pici cukorral.

2012. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2012. szept. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!