Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért finomabb a moziban...

Miért finomabb a moziban kaphato nachos és salsa, mint amit a boltban lehet kapni? Hol kapható olyan húsos pepperoni, mint amit a moziban adnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mert azok nem úgy készülnek,hogy legyenek jók addig amíg boltba szállítják majd meg is veszik,hanem tudják hamar elfog fogyni vagy mert nem állnak ugyanaddig,de az is lehet csak azért mert más gyártja.

Jah és szerintem te a jalapeno-ra gondolsz nem a pepperónira,de mindkettő egyezik abban,hogy akkor a legfinomabb ha nem áll nagyon sokáig a levében hanem csak addig amíg átveszi az ízét és még nem puhúl el.

2012. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
jalapeno-t intersparban, metróban illetve alkalmanként (pl, ha mexikói hetek vannak) akkor a lidl-ben lehet kapni. Lehet azért jobb az a tortilla, mert melegítik, nem tudom. Amúgy lehet házit is csinálni, bár elég időigényes. Én érzésre szoktam csinálni 15 dkg kukorica liszt + 15 dkg sima liszt + oliva olaj + víz + só. Össze gyúrom, pihentetem, kerek lapokat nyújtok belőle, kisütöm őket palacsinta sütőben, majd 3 szögekre vágom. Rárakom egy tepsire meglocsolom kicsit olajjal és megsütöm. Úgy fűszerezheted, ahogy akarod és még meleg és friss is :)
2012. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!