Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok frappáns nevet adni...

Bélus66 kérdése:

Tudnátok frappáns nevet adni egy újonnan induló pizzériának?

Figyelt kérdés
Illetve adhatnátok egy-két jó ötletet milyen akciók legyenek egy frissen induló pizzériában, ami csak házhoz szállítással foglalkozik, valamint milyen pizzákat ételeket látnátok szívesen az étterem étlapján.

2012. okt. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

PizZabálda.

Legyenek kuponok azzal engem meg lehet venni.

2012. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pizzéria nyitását jól meg kell előre hirdetni, az első napra pedig mindenre akciót adni. Az tőletek függ h mennyi engedményt adtok, de a nyitás napján az 50% is belefér, még ha veszteséges is. Ezzel bemutatjátok az ételeitek minőségét elég sok embernek, hisz egy félárú akciónál rengetegen fognak rendelni. Megalapozhatjátok a vevőkörötöket, persze ha tényleg finom pizzát csináltok:)

A menüben én pl szívesen látnék házi hamburgert. Szal nem bolti húspogácsából, hanem rendes darált húsból, frissen sütve. Ez mellett melegszendvicsek, saláták. Én gondolnék mindenképpen a vegákra, vagy azokra akik pl nem szeretik a zöldségeket (én pl nem szeretem a paradicsomot, ezért mindenhol anélkül rendelek minden kaját, de sok helyen hiába kérem h mellőzzék, akkor is rárakják, mert "muszáj")

Ha desszertet is szeretnétek árulni, akkor a palacsinta, somlói az alap. Nálunk nagy hírneve van a buktatortának, ha beírod a gugliba, egyből találsz receptet. Nem drága, 2 személyes, jól eladható, hamar elkészíthető. Ez mellett én még árulnék házi pitéket, azt sok ember venné.

Időnként nem árt egy kis akció, hisz a mai világban minden Ft-nak megvan a helye. Ezért pl ha vki egy bizonyos időn belül mondjuk 5x rendel, akkor a 6.-ra kap egy kis méretű pizzát ajándékba, esetleg vmilyen süteményt.

Név nem jut most eszembe, ezért azt most nem írok:)

2012. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megnyílik dobj egy üzenetet ha meg használható nevet adtam akkor valamilyen kupont légyszi:)

Amúgy sok sikert.

2012. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy félig már leírt ötlet a pizzákkal kapcsolatban:

Legyen kívánság pizza. Ennek lényege, hogy a rendelő azt kérhet a pizzára, amit szeretne. Általában maximum 6-7 feltétet szoktak engedni. A másik, hogy x összegű rendelés felett adjatok kedvezményt. Mondjuk pl 4.000Ft felett adtok ajándékba egy választott, 1-2L-es üdítőt ajándékba, vagy hasonlók. Vagy hogyha x időn belül nem ér oda a futár (általában szükséges idő + ennek még a 10-20%-a), akkor mondjuk a végösszegből lejön 20%.

2012. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pizza -robogó

Sietős -pizza

2012. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi régóta egy helyről rendelünk azért mert náluk lehet választható pizzát kérni! én választom ki az alapot, alapból jár hozzá mozarella és 4 feltétet lehet választani :) szerintem ez nagyon jó
2012. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, tekintve, hogy a pizza eredetileg olasz cucc, valami olasz nevet.


Akciók? Hmmm jó kérdés. Milyen árfekvésben dolgoztok majd? inkább 690es nem "fullextrás" pizzákat készítettek majd (pl debrecenen az egyetemisták, azaz mi, nagyon szeretjük az ilyen óccsó pizzákat, VAGy 12-300+?

Mert itt olyan akciók vannak, h pl 2db meghatározott alapabb pizza+1.5l nestea 1200ft.... Nézelődj, és "loőj" ötletet a töbiektől :) Am hol lesz apizzéria? :P

2012. okt. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!