Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teletál Ételfutártól rendel...

Teletál Ételfutártól rendel itt valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék tapasztalatokat, véleményeket hallani. Mennyire éri meg, ár-érték arány, stb?
2009. aug. 5. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
A kolléganőm rendeli onnan az ebédet, ő nagyon elégedett vele. Kipróbált mást is, olcsóbbat, akciósat, de visszament oda, azt mondja, jóízű minden, nincs menza után érzete.
2009. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én kipróbáltam többféle ételfutárt, és ez volt az egyetlen, amelyiknél semmiféle műanyag mellékíze nem volt az ételeknek, olyan, mintha otthon főzött ételt ennél. Nagy a választék, finomak a kaják, és az adagok is egész nagyok.
2009. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Elég régóta tőlük rendelünk. Nagyon finom házias ízűek a kaják és elég rendes adagok. Csak ajánlani tudom!
2009. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is ajánlom, szerintem is finomak, nekem megfelelőek volt az adagok is, de egy nagyétkű nem biztos hogy jól lakik 1 adaggal.
2009. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
13%
Több évet dolgoztam a cégnél,szerintem sokat elmond,hogy bent a konyhán az agyilag zokni embereket kivéve senki sem evett abból a moslékból amit a dolgozóknak főztek-azt szállítják ki-,épeszű ember ha látja azt a fertőt,ami a konyhán van,az alapanyagokat,az elkészítés módját,inkább zsíroskenyeret eszik mint bármelyik teletálas kaját.
2010. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"épeszű ember ha látja azt a fertőt,ami a konyhán van,az alapanyagokat,az elkészítés módját,inkább zsíroskenyeret eszik mint bármelyik teletálas kaját"


Persze és az ÁNTSZ meg hagyja, hogy működjön. Gondolom, nem véletlen, hogy már nem dolgozol ott és "kicsit" mérges vagy.

2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
94%
Én is dolgoztam ott,nem is kevés ideig,ráadásul pont a konyhán és szerintem minden rendben van az étellel!!!!Az elkészités módjával sincs semmi baj!Egyébként én szeretem/szerettem ahogy főznek,nagyon finom!
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Előnye: Finom, lakásig hozzák, minden nap főtt ételt ehetsz és változatosan

Hátrány: Iszonyatosan kevés adagok és egyre kevesebb!


Bővebben:

Ízre jó, pontosan kiszállítják viszont az elmúlt fél- egy évben egyre kevesebb adagokat adnak. Régen sem erőltették meg magukat, de ami mostanában van az kiborító! Tényleg pofátlanul keveset adnak vagy a futár reggel összekanalazza a magáét (Ezt nem akarom feltételezni), inkább ott spórolnak ahol tudnak, komolyan mondom elgondolkodtató hogy lemondom pedig évek óta eszem és FINOM!

pl. tésztát azt nem spórolják de a húst igen. Persze önmagában az adagok is alapból kevesek, tehát a tésztát sem pakolják a doboz tetejéig.

A dobozban általában 2/3 részig van széltében és a doboz feléig magasságban. Na most ha színültig töltenék lenne 1 kiadós, normál adag.

2011. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sem lenne rossz ha lefóliáznák kiszállítás előtt, hogy ne gondold már hogy valaki beleeszik vagy kivesz belőle. Meg bizalomgerjesztőbb lenne, nem mintha a kinézettel baj lenne, csak egy kis plusz bizalom.
2011. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5. és 6-.! A 4-es válaszadó vagyok.

Az ÁNTSZ?hahahaha.az ántsz érkezését előre tudjuk,tudtuk,ne viccelj,ez Magyarország.A cég akkora adócsaló,hogy csak na.Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi.. itteni válaszom .A cég ellen vizsgálódott az apeh,de valahogy megúszták. [link] Hogy sértődött lennék?Nem,magamtól jöttem el,nem benti ügyek miatt,mai napig jóban vagyok sok ottani dolgozóval.Aki meg ott dolgozott,és eszik belőle,csak gratulálni tudok,gondolom az fel sem tűnt,hogy az 5000 adagra engedélyeztetett konyhán javában 35000 felett főznek,gusztustalan körülmények között,ócska alapanyagokkal,rántást mindenbe alapon.

2012. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!