Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a buy4fri...

Mi a tapasztalatotok a buy4friends.com-mal? Tényleg olyan nagyon olcsó? Meghívót senki nem tudna küldeni?

Figyelt kérdés

Napi csak 1000 Ft lenne élelmiszerre... Ezért keresek minél olcsóbb megoldást, hátha az alap kenyér+tej+némi sajt vagy hús kombináción kívül tudnék ebédnek valót is venni.


Vagy más ötlet? Olcsó piac Hajdú-Biharban esetleg?



#főzés #élelmiszer #vásárlás olcsón
2012. okt. 9. 08:10
 1/3 anonim válasza:

Nagyon megbízható! Elégedett vagyok vele! Az árak királyak! Na és a választék....


Meghívó: 52658


Ezt kell beírnod regisztrációkor.


Jó vásárlást! :)

2012. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vásárolni szeretnék de nem tudok.Minden jelszómat rendesen beírok de valamit még kér.Rendszeres vásárlója lennék mert egészségügyi okokból nem tudok elmenni és nagyon szükségem lenne rá. Most találtam rá.
2012. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kérdésem óta már többször vásároltam.Nagyon elégedett vagyok és ajánlom másoknak is, akiknek nehezére esik a boltba járás!
2013. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!