Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Két különböző teafiltert...

Két különböző teafiltert össze lehet rakni egy bögrébe?

Figyelt kérdés
Egyetlenegy meggyes teafilterem maradt és fél literes bögrébe szeretnék teát csinálni amibe kettő filtert szoktam tenni. Tehetek hozzá egy epreset? Jó íze lesz?
2012. okt. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, persze, hogy tehetsz.

Én mindenféle ízűt szoktam összekeverni ha egy egy darab megmarad.

2012. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, mi itt a gond? Egyébként gyümölcstea vagy gyümölcsös feketetea? Viszont szerintem két filterrel már egy egész kancsóval csinálhatsz, toszta elég egy félliteres begrébe egy filter is.


üdv,

nagyteás

2012. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A meggyes az gyümölcsös feketetea

Az epres az sima gyümölcsös


Köszönöm a válaszokat, én nem vagyok nagy teás, csak akkor iszom, mikor nagyon meg vagyok fázva. Mint most is :)

2012. okt. 11. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem kevertem össze, mert én 1 filtert rakok a fél literes bögrémbe, előre meg nem főzök le, hogy nagyobb mennyiség legyen, amibe több filter kell. De simán megcsinálnám. Pl. meggyes-banánost.
2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!