Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége valóban...

Az emberek többsége valóban nem tudja íz alapján megkülönböztetni egymástól a light kólát és a "simát"? És a különböző márkákat egymástól? (Pepsi, coca-kóla, freeway, tesco, és ki tudja mik vannak még. )

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én mindegyiket felismerem ízről :D
2012. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
hehe..én könnyen felismerem,mivel édesítőszer allergiám van xd
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is tudom megmondani ízről, hogy melyik milyen kóla, de egymás után kóstolva a coca és a pepsi ízében elég nagy a különbség. A lightot viszont azonnal ki lehet szúrni a mellékízből. Sőt, a zero és társai is más ízűek, mint a sima, hiába reklámozzák úgy, hogy ugyanaz :)
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg tudom.
2012. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem tudom, illetve konkrétan még nem is próbáltam megkülönböztetni, lehet, hogy menne, lehet, hogy nem. Mondjuk a márkákat annyiban meg tudnám különböztetni, hogy teszkós vagy az "eredeti", ez biztos. De a többit, hát nem hiszem :D
2012. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
meg tudom különböztetni, a lightot, zerot simát. mondjuk sztem a light, zero szar. a pepsi coca, tesco stb... között is nagy különbség van szerintem
2012. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én a zerot, és a lightot meg tudom különböztetni a simától (ugyanis számomra mindkettő hányingert keltően édes), viszont egymástól a kettőt nem biztos.

A coca colát pedig meg tudom különböztetni egymástól, freeway-t és tescosat pedig még soha nem ittam, de gondolom azt is megtudnám különböztetni.

2012. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
MEg tudom, szerintem a zero jobb, mert jobban hasonlít az eredetire az ize, mint lighté.
2012. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

iszok egy koryt kolat, és szomjasabb leszek mint előtte. a ligh-tol nem ,mert abban nincs cukor. bár igaz, egyiket sem iszom szinte csak ünnepekkor.

egyébként nekem volt egy tantárgyam, fogyasztoi magatartás a cime. és egyszer csináltunk orán, tanár vett pl sparos és márkás gyümölcslevet, tibi csokit és sparos csokit és hasonlokat. majd meg kellett mondanod melyik melyik. a csalás az volt benne, hogy némelyik csoportnak ugyan azt kellett kinálni. tehát mind a két fajta csoki tibi volt, mégis ők azt mondták az egyik csak olcso. és bizony a legtöbb ember egyből bedőlt hogy melyik is a gagyi. és a gyümölcslével pont ez volt. nem érezték hogy ugyan az.

2012. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtudom őket különböztetni egymástól. :)
2012. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!