Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyenek Sugarshop-os torták?

Milyenek Sugarshop-os torták?

Figyelt kérdés
Szombatra rendeltünk Sugarshoppos dizájn szülinapi tortát. Mások rendeltek onnan? Mik a véleményetek róla? Élőben is olyan mint a képeken? És az íze is finom? Az biztos h nagyon drága....
2009. aug. 6. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, pár napja nyitottam erről pont topikot, azt megtudnád mondani nekem, hogy milyen árban vannak a torták? Neked válaszolni sajnos nem tudok, mert mi is egyelőre csak nézegettük a dolgokat, hogy milyen klasszak, de még nem mertünk rendelni tőlük. Mindenesetre a Tékozló Homáron leltem egy cikket: [link]
2009. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

cukrászként a torták a képen szépek ,és jók az ízvariációk .

de NEM láttam élőben és nem kóstoltam !

egyszer készítettem egy karamell rózsacsokrot egy esküvői tortára ,persze a tortát is . ( közeli rokonnak ,ingyen )

rá ment vagy 3 napom, összesen 25 év szakmai gyakorlat ( 3 mestercukrásszal készítettük )otthoni körülmények között,nem az üzemben !

de a vendégek reakciója mindenért kárpótolt.

most már egy vagyont kérnék érte, de nem tudnám megcsinálni :)!

tehát : dizájn = drága

2009. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd holnap meglátjuk milyen lesz....
2009. aug. 7. 07:34
 4/5 A kérdező kommentje:
/1.nek/ persze, hol nyitottál topicot? tudsz adni linket?
2009. aug. 7. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_.. bár gondolom te írtad végül és sikerült megtalálni. a képért pedig nagyon hálás lennék köszi! :)
2009. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!