Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik speciális szakácscipő?

Létezik speciális szakácscipő?

Figyelt kérdés
Szakácsiskolába fogok járni és kell vegyek egy csúszásmentes talpú szakácscipőt. Nem nagyon találtam ilyet konkrétan az interneten, létezik egyáltalán vagy csak valami fehér cipő elég?
2009. aug. 7. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkaruházati boltban biztos van.
2009. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm szakács, ő ebben a ma divatos gumi papucsban főz.Ami több színben is kapható és a klumpához hasonlít.De aztán lehet hogy a suliban mást várnak el, kérdezz rá.
2009. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet suliban nem kell ennyire komoly, azért kérdeztem, hogy van-e valakinek ebben tapasztalata.
2009. aug. 7. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik olyan hogy szakácscipő.Tulajdonképpen fehér munkavédelmi cipő.(de van aki feketét hord) [link]

Ezen az oldalon is feketék vannak:-)

De amúgy szerintem suliban nem veszik olyan komolyan. Barátnőméknél pl tornacipőt kértek.(fehéret)

Nekünk csak annyit mondott a tanár hogy bármilyen fehér zárt cipő.Nekem olyan van ami vízhatlan, mert már egy csomószor leöntöttem mindenfélével.(így jobban tisztítható is)

2009. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!