Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire, ebédre...

Mit egyek reggelire, ebédre és vacsira, ha 600 kalória alatt akarok maradni egy nap?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 18:26
 1/5 anonim válasza:
100%
semmit...az nagyon kevés!inkább egyél rendesen és mozogj sokat.
2012. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem vagy kisebb 140 centinél és 40 kilónál, ne menj 1000 kalória alá egy nap! Úgy lelassul az anyagcseréd, hogy utána nagyon meg fogsz hízni.

A zöldségeknek van nagyon alacsony kalóriatartalma, de csak fokozatosan szabad növelni az étrendben a zöldségek arányát.

És sok gyógyteát is fogyaszthatsz néhány héten át.

2012. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előzők már leírták a következményeit én viszont nem foglak kioktatni, akkor se , ha igazuk van, mert én is csináltam ezt. Minden terméken fel van tüntetve hány kalória. Én ez alapján vásárolgattam műzliszeletet, gyümölcsöket, 1-1 zakcsóslevest, joghurtot. Neten találsz infót a nem késztermékekre is.
2012. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 20. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Felsorolok dolgokat, hogy miket szoktam enni(én sem eszek 600 kcal-nál többet 1 nap amúgy): extrudált kenyeret, laktózmentes joghurtot, Medve sajtból a Light-ot, bögrés leveseket(olyan 80-100 kcal-ig), van a Ceresnek alacsony kcal tartalmú(42 kcal/ szelet) kenyere is... Aztán persze ott vannak a zöldségek, gyümik. (Főtt kajára pédát nem tudok írni, én nem élek vele)

2012. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!