Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Dr. Pepper üdítőital miért...

A Dr. Pepper üdítőital miért olyan menő mostanság? Tényleg olyan finom?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nagyon rossz. Annyira édes íze van,hogy szinte már össze ragad a szám...
2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is gagyi, pisztacia, marcipan íze van szerintem.
2012. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
95%
Nekem nagyon bejött. Mondjuk én külföldön ittam, azóta se találkoztam vele itthon. Hol találkoztatok vele?
2012. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
De tényleg, minek kérdezgeted itt? Miért nem kóstolod meg? Azt hiszed, hogy méreg?
2012. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a külföldi emlékek miatt iszom .. Kint nagyon sokat ittam, nagyon szerettem, úgyhogy nosztalgiaként szoktam itthon is venni. Más kérdés, hogy itt úgy adják, mint az aranyat, kb 4x annyiba kerül, mint külföldön..
2012. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Inkább túlzottan édes-ragadós íze van, szerintem. Még akkor is, ha nagyon behűtöm.

Marcipán-pisztácia íz, elég különös, bár én azért elviselem, kedvelem. De nem imádom. Hogy miért felkapott? Jó kérdés. Passz.

Budapesten szoktam belőle látni, ott is inkább kisboltokban, éjjel-nappalikban, pályaudvarok méregdrága büféiben... máshol nem igazán. De valóban, olyan ára van, hogy brrr.

Gondolom, emiatt is menő. Mer' hát nem túl gyakori meg "hú, nem kis olcsó, hanem márkááás!" ---

2012. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem.

Szerintem egy fokkal jobb, mint a Cola, pedig csak annyi a különbség, hogy egy kicsit édesebb.

Aluljáróban vettem.

2012. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Mandulás-Marcipános íze van. Szerintem nem annyira édes. Finom. Nekem nagyon ízlik. Tescoban jó áron kapható. Nem drága.
2012. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dirtyemo válasza:
Én is tescoban láttam 225ft a fél literes. Amúgy én imádom. :3 Nem gagyi mert akkor nem lenne drága.
2012. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ízlik. szeretem a kóla ízét így ez is bejött.
2013. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!