Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Dr. Pepper üdítőital miért...

A Dr. Pepper üdítőital miért olyan menő mostanság? Tényleg olyan finom?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
IGEN, finom! Magyarországon a Tesco-ban, és a Spar-ban a legolcsóbb, de máshol is lehet kapni.
2013. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon rossz.

édesszájú vagyok, de ez több, mint 1 hétig nem fogyott el.

Van egy mézesmadzag íze, olyan, mintha már illatáról éreznél egy finom gyümölcsöt, alig várod, hogy beleharapj, és kiderül, hogy fűrészporba harapsz.

Ez is olyan, édes marcipános ízt imitál, de nincs mögötte a (édes=) kalória, sem a marcipán.

Olyan "hitegetős, és nem kapsz semmit" íze van.

2013. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az itthoni nem olyan, mint amilyet mondjuk Amerikában lehet inni...nem tudom mitől más, lehet, hogy a hangulat a kulcs :)
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon szar :D
2013. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon finom, különleges marcipános íze van, ezért 'menő' bár nem sok ember ismerek aki szereti/ivott már
2013. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban volt ilyen tégelyes illatos gyurmám, na annak volt olyan szaga mint a Dr. Peppernek.

Azon túl hogy olyan a szaga és az íze is, mint a gyerekkori gyurmáimnak enyhe marcipános beütéssel, olyan kegyetlenül émelygős, szinte alig lehet meginni. Mintha tömény cukrosvizet innál (mondjuk az is), semmi citrom, vagy frissítő savanykás íz nélkül. Szomjúságot nem csillapítja, csak fokozza. A kólát se nagyon kedvelem, de azt is szívesebben iszom meg, mint ezt.

2013. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 feriii13 válasza:
Én nagyon szeretem 300 forint a 1,5 literes sparban
2014. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En szeretem tescoba szoktam venni :D
2015. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!