Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol Szegeden jó áron teljes...

Hol Szegeden jó áron teljes kiőrlésű pékárut (zsemle/kenyér/kifli) venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit egészségesebben étkezni, de kicsit elhűltem, mikor egy darab zsemleszerűség (mondjuk elég méretes) 79 forint volt:D

Tudom, végig is járhatnám a boltokat akár, de hátha tud vki írni jó boltot:)


2012. okt. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb, ha te sütsz. Abban tudod milyen alapanyagok vannak, és olcsóbb is. És tényleg teljes kiőrlésű lesz. Persze megnézheted a Kerek Perecben, vagy Lipótiban, de biztos, hogy jó sok a hozzáadott anyag, és nem is biztos, hogy amit teljes kiőrlésűként hirdetnek, az nem csak 30%-ban tartalmazza a tk lisztet.

Mivel írtad, hogy az egészséges étkezés vezet, kiváltképp a saját sütést ajánlom.

2012. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem megoldható, de köszi:)
2012. okt. 29. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni miért nem megoldható?
2012. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A sütőm nem igazán alkalmas rá, kenyérsütőm nincs. Emellett olyan az órarendem, hogy ált. reggel 8-ra megyek, este fél7 körül jövök haza, éhesen. Akkor már nem állnék neki kenyeret sütögetni:D

Plusz tesómmal lakok, a kenyérfogyasztásunk nem túl nagy, nem is tudom lehetne olyan pici adagot csinálni, ami nekünk jó lenne.

Persze lehet mondani, hogy ezek kifogások, és tény, mindent meg lehetne oldani, gondolom ezt is, de nem szívesen szenvednék vele:D

2012. okt. 29. 21:43
 5/6 anonim válasza:

A Nagyáruház Coop-jában lehet venni teljes kiőrlésű árukat. (főleg kenyér, kalács ) Sajnos nincs minden alkalommal, de én sem járok oda mindennap. Lehet, hogy csak nem volt szerencsém. :)

Sparban van zsemle. ( azt nem tudom mennyire teljes kiőrlésű ,mert nem igazán néz ki annak , de ki tudja.:) )

2012. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. nov. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!