Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jaj, mit csináltam rosszul?...

Jaj, mit csináltam rosszul? Mindenki jól érezte magát, mindenkinek ízlett minden kivéve az anyósomat, mindent kritizált, bezzeg ő így meg úgy csinálja de azért így is meg lehet enni stb, mit csináljak, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

11felé jöttek anyósomék, akkor egy sütemények és kávé volt (diós rudak málnalekváros alapon, vaniliás, kakaós és kókuszos darálós rudak, mákos-meggyes-rumos pite, almás-fahéjas pite rajta dióbelek díszítésnek, túrós és sajtos pogácsa minden sora különféle díszítésként (tökmag, mákszemek, lenmag, köménymag, sajt, szezámmag, egy egy pici dióbél vagy nagyszemű só) nagyon mutatós és finom volt

ebéd tyúkhúsleves nagyon gazdgon

egy külön tálon főtt husok-mell, kacsacombról a nagy husok, pulykamell húsdarabok, egy másik tálon zöldségek-fehérrépa, sárgarépa, brokkoli, gomba, hagyma, karalábé,kelbimbó, kelkáposzta


2012. okt. 30. 23:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

egy külön tálban pedig kifőzz cérnametélt

mindenki nagyon ette

második fogás almás-sajtos pulykamell volt lesütve, karajszeletek lecsós alapon, töltött csirkecomb

hozzá krumplipüré, hagymás-paradicsomos krumpli és rizs

zöldköretnek volt kukorica, répa és uborka összekeverve, csalamádé

utána kávé, süti

4kor pedig hidegtál volt

egy egy tálra kitettem szőlőszemeket egy kisebb tálba pedig pucult diót, egy tálra sajttál-füstölt, sima, ordasajt, mozzarella közepén pedog olivabogyó

volt felvágottas tál-pulykapárizsi, tavaszi felvágott, csirkemellsonka, tarja, húskenyér

zöldségtál-paprika, paradicsom, retek, saláta, uborka

bagettkarikák, sima, magvas és barna is

csészében margarin

főtt tojás félbevágva, körözött és franciasaláta

mindenki nagyon ette szemmel láthatóan jól érezték magukat kivéve az anyóst mindig jött valami "jó tanács" máskor így meg úgy

ez olyan zavaró volt, párom szerint ne foglalkozzak vele de akkor is mit lehet ilyenkor tenni

köszönöm

2012. okt. 30. 23:38
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem csinálsz ekkora felhajtást.Rendel magának mindenki egy kedvére való pizzát,azt nyugodtan lehet kritizálni.SEMMIT! Ne akarj a kedvében járni,mert az ilyennek nem lehet,mentsd meg magad és ne foglalkozzál vele. Akkor majd magához tér.De,ha nem,neked az is mindegy.
2012. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most olvastam végig a lakomát.Szerintem ilyesmit csinálni teljesen felesleges,de komolyan.Nem tudom,milyen alkalomból készítetted ezt a rengeteg mindent,de hidd el,ez teljesen szükségtelen.
2012. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hány napi sütést-főzést, előkészületet igényelt ez a "kis" ebédecske?:) Szerintem nagyon kitettél magadért, én erre nem lennék képes, lehet anyós pajtás is így volt vele és ette a sárga irigység.:) Sajnos vannak emberek akik kicsinyesek és féltékenyek lesznek ha valami jót látnak és inkább lefitymálják elismerés helyett. Anyós esetében különösen kényes a dolog, pláne ha kiderül hogy a menye talán nála is jobban otthon van a konyhában... Tényleg nem kell vele foglalkozni, a hiba nem a te készülékedben van.:)
2012. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Anyós irigy!!! Legközelebb, ha ő főz, kedvesen te is jegyezd meg, hogy ezt legközelebb ne így csinálja, mert a fia úgy jobban szereti, ahogy te készíted.
2012. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minek volt ez a felhajtás? Tudod mikor csinálnám ezt.
2012. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Semmit, max annyit, hogy elgurult a gyógyszered és te hagytad!
2012. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Akármilyen alkalomból is dolgoztál ennyit,látod, felesleges volt tipródnod, az ilyen anyósnak a lelkedet kiteheted, akkor sem fogsz megfelelni!

2. Ha elkezdi mondani, hogy ő így + úgy, a válasz: No legközelebb, amikor mi leszünk őnála, akkor majd azt eszitek!

3. Ne foglalkozz vele, ha végképp nem tud leállni, majd a következő ilyen családi összejövetelre nem hívjátok meg, mondd neki, hogy egyen otthon, mert úgysem tudsz a kedvére főzni.

2012. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb meghívod, mond meg előre, hogy anyósfilét készítesz zödségágyon.

Szerintem nem jön el.

2012. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb meghívod, tégy elé egy nagy tányér sültkrumplit + egy csésze teát azzal, hogy tessék mama, bízom benne, hogy nem talál benne hibát. Jó étvágyat mama!
2012. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!