Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy srác aki szórakozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy srác aki szórakozott velem, kihasznált, mindenkinek egy hülye ként állított be, de hülyét is csináltam magmaból miatta, de tljesen beleszerettem. Most van kapcsolata, hogy tegyem túl magam rajta? Nagyon szeretem? Legszívesebben meghalnék.

Figyelt kérdés
az elején még minden jól működött.sokat beszélgettün,sőt szex is volt.és éreztem h többet akar.de vmi miatt megváltozott ez az egséz.nem tudom mi miatt.és azóta ilyen velem.:(
2009. júl. 23. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

leírtad a problémád: "kihasznált".

erről szól az egész.

"Nagyon szeretem?" te biztos, ő tuti nem.


lépj tovább és ne légy ilyen naiv.

2009. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

" szex is volt.és éreztem h többet akar"


Na itt cseszted el. Előbb járj vele, érezd, és TAPASZTALD MEG, hogy többet akar ennél, és ha már ezt tudod, akkor szexelj vele!


Persze csak ha te is többet akarsz! De ezt mindig szex előtt kell egy férfival tisztázni, hogy mit akartok egymástól! Aranyszabály!


Hagyd a francba, felejtsd el, ne búsulj, és próbálkozz újra mással!

2009. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Kérlek ne írj ilyet, hogy "legszívesebben meghalnék". Ismerősöm 6 éves kora óta tolókocsiba kényszerült. Ha Te most ezt írod egy fiú miatt, aki kihasznált, szerinted ő mit mondjon? Gondolkozz el ezen és rájössz, hogy tulajdonképpen nincs is semmi bajod. És ezzel együtt talán túl is teheted magad rajta.


De az is lehet, hogy a sors keze rajtam már túl sok nyomot hagyott és emiatt lettem teljesen érzéketlen...


Sárky

2009. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!