Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol van Szegeden a belvároshoz...

Hol van Szegeden a belvároshoz közel olyan pékség, kávézó ahol lehet reggelizni?

Figyelt kérdés

Ma utazunk a barátnőmmel Szegedre és direkt nem kértünk a panzióban reggelit, mert rohadt drága, meg mert valami kis hangulatos kávézóba szeretném elvinni, ahol vannak péksütik vagy szendvicsek és le lehet ülni, nyugodtan meg lehet reggelizni és kávé is van természetesen :)

Létezik ilyen hely?



2012. nov. 2. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Kárász u. Széchenyi téri sarkán van a "volt Stühmer".

Azt ajánlanám.

2012. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kárász u. Széchenyi téri sarkán van a Kerekperec!
2012. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kárász utca mellett van a Pannini pékség. Nagyon jó! Én imádom :D
2012. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy Nagyáruház, Aradi mellett, van bundáskenyér, palacsinta, ilyemi.
2012. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Széchenyi tér másik végén (Vörösmarty utca) van a Fornetti kávézó. Van ott kávé, szendvics, süti, minden.. és ott is lehet enni. Az egyik kedvenc ilyen helyem egy kávézó a Bécsi körút és a Szentháromság utca sarkán, egy új építésű társasházban. Az is a belvárosban van és könnyű oda eltalálni.Csak az a baj vele, hogy sajnos kicsi, de hangulatos:)


Azt megkérdezhetem hogy honnan jöttök és miért? (ha nem vagyok túl tolakodó)

2012. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*Fornetti Pékség és nem kávézó
2012. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!