Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Segítség! Halloween party-t...

Segítség! Halloween party-t szerveznék, de nincs se kaja se ital ötletem! Valaki még valami jó kis játék ötletet? Sokan leszünk (szerintem) szóval valaki? Tehát ital-étel és játék ötletet várok!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megrendezni, de sajna se kaja se ital ötletem sincs.... Az interneten kerestem ilyen dolgokat, de nem nagyon találtam... A dekoráció azt hiszem már összeállt a fejemben, de nagyon kell a segítségetek. Köszi!!
2012. nov. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányan lesztek, milyen korosztály, mennyit tudtok rászánni?
2012. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Egy osztálynyi kb 28-29 fő, de lehet hogy kevesebb, és hát nem is tudom mennyit szánnánk rá, csa ötletek várok, és akkor abból megvalósítom amire "telik"
2012. nov. 3. 14:42
 4/6 csokissüti002976 ***** válasza:
Megcsinálod a dekorációt, adod a helyet. A többieknek beugró egy üveg innivaló, meg egy zacsi/tálca kaja.
2012. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kaja esetleg virsli ujjat" faraghatsz" belole vagy bármilyen falatka...

Az italra pedig van egy tuti ötletem: bármilyen üdítőt önts egy nagyobb tálba és úgy dobhatod fel ha háztartási gumikesztyűbe(persze ami még nem használt) tölts vizet kösd össze befőttes gumival és tedd be a fagyasztóba miután megfagyot rakd bele az üdítős tálba garantáltan jól fog kinéni. :-)

2012. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Mammutban van egy partibolt, lehet, hogy ott ki tudnak segíteni játék ügyben (mondjuk egy ilyeneket tartalmazó könyv stb...)
2012. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!