Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a paleolit táplálko...

Igaz, hogy a paleolit táplálkozással elmúlik a cukorbetegség?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,milyen cukorbetegség.De ezzel csak kordában lehet tartani a szénhidrátot.

Nem hinném,hogy egy inzulinos betegnek ettől másképp fog működni a nem működő hasnyálmirigye.

2012. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne, nem lennének cukorbetegek!
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem...a kettes javítható vele, és csak ennyi.
2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Az a sok transzzsír se tesz jót,amit paleoba.. De most ez a divat "életmód"..
2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

tudom, hogy le fogtok pontozni de a paleolit táplálkozás EGÉSZSÉGTELEN!

sok vitamint voltok meg magatoktól és sok-sok fehérjét.

2012. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem igaz, a cukorbetegség nem a táplálkpzástól függ, nem attól lesz, hogy édeset/cukrot eszik valaki és attól nem múlik el, ha ezeket kihagyja.

Természetesen akinek ilyen baja van, annak nagyon fontos a MEGFELELÖ diéta, de egyetlen olyan orvos/diétikus által elöirt diéta sincs, amiben nem szabad szénhidráttartamú ételeket fogyasztani, SÖT elö van irva a napi MINIMUM adag is.

2012. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
igen lehet benne valami persze,akiknek annyira fejlett a cukorbetegségük,hogy inzulinoznak annak ez esélytelen. Ahogy előttem is írták a kettes tipusú akár el is múlhat. Apukám cukros ő nem paleozik meg semmi csak ahhoz haosnlóan evett és sportolt fogyott..és nem kellettek már neki a gyógyszerek.
2012. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azért merült fel bennem a kérdés mert itt egy orvos írja:


[link]

2012. nov. 12. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Szendi Gábor honlapjáról SEMMIT se szabad elhinni.
2012. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hinni is meg nem is, de nekem az egyik nagyon kedves ismerősöm ettől gyógyult meg. Súlyos cukorbeteg volt, folyton inzulinozta magát, aztán elkezdte a paleót, és nagyon hamar helyrejött tőle, teljesen kigyógyult a cukorbetegségből, és már egy fél éve inzulin nélkül él. Érdemes alaposan utánajárni ennek a kérdésnek, én azt gondolom.
2012. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!