Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A bagettet fagyasztottam kell...

A bagettet fagyasztottam kell már venni, vagy frissen és otthon fagyasztjuk le?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek, Billában szeretnék bagettet venni.

Nem tudok hogy működik, soha nem vettem még, de azt modták az nagyon jó, amikor megmelegítem.


2012. nov. 17. 12:52
 1/3 Csivibaba ***** válasza:
Nem értem... Most mit szeretnél? Miért kéne lefagyasztani?
2012. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én értem mit akar kérdezni, de csak sejtem, mert baromi hülyén fogalmazol kedves kérdező!

Amit kisütve kapsz a pékségben, frissen, azt azon nyomban egyed meg! Nem kell semmit se vele csinálni, friss fogyasztásra lett kitalálva.

Amit a Lidl-ből meg Aldiból és ehhez hasonló supermarketekből vásárolhatsz, azt az üzletben fagyasztva árulják, te megveszed, és otthon sütöd ki, és olyan, mintha frissen vetted volna a péktől.

Tehát fagyasztva vedd meg a boltban, és otthon süsd ki!

2012. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Bocsánat, ha hülyén fogalmaztam. Fagyasztott nem volt a Billában, ezért frisset vettem, és beraktam a fagyasztóba..

kiv. vagyok milyen lesz

2012. nov. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!