Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azért eszel, mert éhes vagy,...

Azért eszel, mert éhes vagy, vagy az ízek miatt? Mit kívánsz inkább, sós vagy édes dolgokat?

Figyelt kérdés

Természetes, hogy az ember ha éhes, valamilyen ételt kiválaszt – ami a hűtőben van, vagy amit a hozzávalókból elkészíthet. De mi van akkor, ha nem vagy éhes, de megkívánsz valamit? Milyen gyakran fordul ez elő?

Én például van hogy nem tudok ellenállni az egyszerű kalácstésztának sem, mert olyan finom, ahogy elkészítem. De van hogy a sajtos pogácsa is vonzó tud lenni.


2012. nov. 20. 16:07
 1/6 anonim válasza:
Mindig változó...
2012. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokszor az ízek miatt. :(

Kellene valami Willy Wonka-féle rágó, hogy hízás nélkül élvezhessem az ételt. :D

2012. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor eszek, amikor éhes vagyok. Amit főzök, azt mindig jó ízűen készítem el.

Minden héten nagyobb adagot sütök. Amit nem eszünk meg, azt lefagyasztom.

Mindig vannak a fagyóban pogácsák,kuglóf, kelt sütik (ezeket a mikróban egy perc alatt kiolvasztom,) és olyan mint a frissen sütött. De vannak piskóták, vajas krémekkel, tejszínnel töltöttek is, szeletekre darabolva, folpackba csomagolva. Ezeket szoba hőmérsékleten hagyom kiolvadni.

Amikor valami megkívánunk, csak kivesszük a fagyóból.

2012. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Változó, de leginkább azért, hogy hízzak :D

Amúgy édes, de van olyan amikor sokkal jobban esik a sós :)

2012. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert éhes vagyok. Régen viszont sokat ettem az ízek miatt, meg is van az eredménye. Sós-párti vagyok.
2012. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagyok akkor eszek, de szerencsém van mert bármitől jól lakok :D Szóval mindegy, hogy szendvics vagy egy tábla csoki :D
2012. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!