Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Közeledik az ér4ettégi és...

Közeledik az ér4ettégi és egyre többet eszek, több édes kaját kivánok, máskor betudtam tartani, hogy annyit egyek ami pont elég, de most, mit tegyek h legyek éhes édességekre?

Figyelt kérdés
idegesség
2012. ápr. 20. 15:02
 1/3 anonim válasza:
Megértelek :D és a legbosszantóbb amikor az ismerőseim azzal jönnek hogy vizsgaidőszakban mennyit fogytak, mert képtelenek voltak enni az idegességtől. Nálam ez pont fordítva volt, minél idegesebb voltam annál több csokit, kekszet ettem. Én azt javaslom, hogyha nem tudsz megálljt parancsolni magadnak és mindenképp édességet akarsz enni, akkor azt délelőtti órákban tedd, semmiképp sem este!! Emellett vehetsz alacsony kalória tartalmú müzli szeleteket is. A másik tanács, amit úgy sem fogsz tudni betartani, az az önkontroll. Parancsolj megálljt magadnak! :)
2012. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Diétázok, mégis egyre többet eszek az idegeskedés miatt. Én azt tanácsolom (amit ilyenkor én is csinálok:)) hogyha nagyopn nem tudsu ellenálni, akkor diabetikus édességet vegyél, az mégiscsak kevesebb kalória, és én többet is járok most edzeni, hogy ledolgozzam azt amit megeszek. Jobb ötletem sajnos nincs
2012. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most detki korpás cukormentes háztartási kekszet vettem, nekem nagyon bejött! Nem is kell belőle sok, ízlik is, és édesnek is tűnik. Esetleg néhány szem szőlőcukor vagy étcsoki segíthet, de kb. 3 óráig. Utána ne nagyon.

Meg ha kicsit több gyümölcsöt eszel, talán jobban bírod majd édesség nélkül, a gyümölccukor miatt. :)


Sok sikert az érettségihez! :)

2012. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!