Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mcdonald's-ban, Burger...

A Mcdonald's-ban, Burger Kingben tényleg "érdekes" dolgokból csinálják az ételeket?

Figyelt kérdés

Imserősöm dolgozott a Burger Kingben, és nem eszi azta kaját, mert Ő "tudja" miből készűlt. És mondta nekem, hohgya tudnám mit tesznek bele, miből készűlt, nem enném meg az biztos. Másik ismerős meg ugyan ez csak a Mekiben dolgozott... Emberek! Akik dolgoznak/dolgoztak vagy tudják miből vannak az ételek/mit tesznek bele, tényleg "olyan" dolgokat tesznek bele amik "ehetetlenek"?

És most tekintsünk el attól, hogy egyáltalán nem egézséges a kajájuk, mert tudom,tudjuk! Most csak arra lennék kiváncsi, hogy igazuk van-e vagy csak "úgy" mondták nekem, hogy elmenjen az étvágyam.


2009. aug. 16. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség! Csak be akarnak palizni! Gondolj csak bele mekkora nagy márka akár a Burger King, akár a Meki! Világszerte jelen vannak, szerinted sz*r minőséggel foglalkoznak? Én is dolgoztam mekiben, olyan szabályok vannak minden egyes dologra, hogy talán még a legdurvább börtönben sincsenek ilyen szabályok! Kicsit durva hasonlat, de így van!
2009. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Akik csak simán az étteremben dolgoznak azok úgysem fogják tudni megmondani, hogy pl a hús miből készül pontosan. Én is hallottam elég durva sztorikat, hogy a hús valamilyen kukacokból készül.
2009. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem úgy készül, mint otthon a húspogácsa, de ezt gondolhatjuk is. Ha annyira káros lenne az egészségre, nem engednék piacra (ezzel nem azt mondom, hogy egészséges a fogyasztása). Nekem az b@szta ki a biztosítékot, amikor megláttam, hogy a szeletelt uborkát zacskóból öntik ki. Nem várok csodát a gyorséttermektől, de azért..
2009. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak azért mondják ezt, mert nem szépen váltak el az útjaik...

amúgy ők nem igazán tudhatják, miből készül, mert nincsenek ott a gyárban, készen kapják.

Én is "tudom" miből készül valójában a májkrém, párizsi, virsli, mégis megeszem.

2009. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az élelmiszereket nagyon szigorúan ellenőrzik. Gondolom nem kerülhet bele semmi olyan ami ehetetlen.

A gyorsétterem-mivel azt a neve is mutatja_ nem ér rá uborkát szeletelgetni, hagymát hámozni stb...ezért ott minden zacskós, szárított és agyontartosított. De ettől még ehető. Mi pedig meg is esszük.

2009. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

A mekis húspogácsák gilisztából készülnek. Külön vannak hozzá gilisztafarmok Amerikában. Én tudom, mert a bátyám is egy ilyen gilisztafarmon dolgozik Nevadában.


Azt már csak megsúgom, hogy nem véletlen, hogy Nevadában van a farm. Ott őrzik ugyanis a lezuhant ufókat, amit a legnagyobb titokban akarnak tartani. Ez persze egyre nehezebb, hiszen a világ egyre szűkül, és semmi nem maradhat sokáig titokban. Ezért a gilisztákkal szépen felzabáltatják az ufómaradványokat, mi meg megesszük a mekiben.


A Burger King az egy teljesen más történet...

2009. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom!!!! Ezt melyik mesekönyvben olvashatjuk el mi is?????
2009. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ott dolgozó aligha tudhatná,ugyanis a húspogikat is lefagyasztva kapják...
2009. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
12:32-es!Ha ilyen jó a fantáziád, akkor miért nem kamatoztatod??Írhatnál regényeket! :)))
2009. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Írok! De nem tudom kiadatni, mivel körözés folyik ellenem, miután a nagybátyámmal együtt kompromittáló információkat közöltünk egy helyi nevadai újságban. Azóta csak bujkálunk, és tervezgetjük a következő akciót. Érthető ugye, hogy nem adhatom ki a könyvet, mert ha véletlen (véletlen? ha!) világsiker lenne, nem tudnék már úgy bujkálni. Meg egyébként sem lenne nehéz lenyomozni, mivel az a címe, hogy Nevadai titkok, szóval...
2009. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!