Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik ez a menza (egyetemist...

Létezik ez a menza (egyetemistáknak)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy egyetemre járó diák vagyok. Nem mellesleg kollégista.


A konkrét kérdésem az lenne, hogy be lehet-e fizetni egy egyetemistának egy általános iskolai menzán?


A közelünkben van egy suli, és az az ötletem támadt, hogy ha be tudnék náluk fizetni menzára, akkor jobban kijönnék a pénzemből.


Elvetem,ült ötlet? Lehetséges?


Várom a válaszokat!



2012. nov. 26. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk a főiskolán is van konyha, és ott is be lehet fizetni előre is menüre, vagy csak bemész és akkor fizetsz ,amit eszel.
2012. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, gazdasági okok miatt. Ők nem értékesíthetnek, csak a tanulók befizetéseit könyvelhetik el.

a másik, hogy furán néznél ki pl az alsósok között.azt is hihetnék, hogy tanítónónéni/bácsi vagy :)

de azét lehet, hogy egy telefont, vagy egy beszélgetést megér, lehet, hogy elvitelre adnának. ez mondom, a könyvelési szabályoktól függ, milyen bevételeik lehetnek hivatalosan.

2012. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be az igazgatóhoz. Ki tudja??? Lehet hogy rugalmas és engedélyezi. Ő is volt egyszer diák.

Erre azt szokta Anyum mondani "Néma gyereknek, annya se érti a szavát."

Szerintem egyáltalán nem "ciki" megkérdezni. Sok sikert!

2012. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(bár régi kérdés, de válaszolok.) :D

Szerintem igen, mert nálunk is (általánosban) nem csak a gyerekek mennek ételért. De (aki nem a suli tanulója) nem ott esznek, hanem elviszik ételhordóban.

Mindig be kell jelenteni, ha nem mész érte az egyik nap, vagy hogy melyik napon mész. Persze nem minden nap, hanem pl. hétfőn bejelented, hogy xy nap kérsz kaját, xy nap nem. Kedden mehetsz érte :D csak nálunk pl. 2ig van nyitva az étterem. Máshol nem tudom hogy hogy van, nálunk így.

2013. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2013. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elméletileg igen, sőt jobb esetben külsősöket is ellátnak menzáról, azonban jóval drágább lesz a kaja, mint egy iskolásnak.
2013. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!