Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy akadályozzák meg, hogy a...

Hogy akadályozzák meg, hogy a McDonald’sban az önkiszolgáló italautomatánál valaki kétszer nyomjon magánat üdítőt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 23:55
1 2
 1/12 Malats ***** válasza:
79%
Én a mammutban bejatszottam, a 3.nál szoltak a kasszabol hogy nem kéne. Egyszerü, figyelik.
2012. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

sehogy, nem is kell


alapból olyan sokat úgy sem tudsz meginni, hogy komoly kár érje őket


mellesleg a legkisebb pohár amit adnak, az kb annyiban kerül mint nagykeráron beszerzett 5 liter üdítő...

2012. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk a free refill alap lenne ilyen esetben. beszólogatni kifejezetten szánalmas magyar szokás.
2012. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Hungária körúti mekiben múltkor bejött egy néni és elvett egy használt tálcán hagyott poharat,vett egy sültkrumplit majd töltött egy ingyen üdítőt.

Én is csináltam már,hogy 2x töltöttem,de akkor haverokkal voltam és mindannyian 1500-2000 forintot hagytunk ott.Így is szemétség,de nem annyira mint amúgy.

2012. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Az árrés úgy van meghatározva, hogy akkor sem mennek csődbe, ha kétszer nyomsz magadnak.

Ezért bunkóság szólni, de az is az, ha valaki használt poharat tölt meg.

2012. nov. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy valamennyire figyelik, de ha tényleg nagyon zavarná őket akkor nem hoztak volna létre ilyen önkiszolgáló rendszert.

Amúgy meg ha valaki nem akar 10 éven belüli súlyos bélproblémákat az inkább elkerüli a mekit és a hasonlókat.

2012. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Ezért katasztrófa, hogy az emberek önkényesen kijelentik, hogy szemétség, és elveszik azt is, amiért nem fizetnek. Olyankor belegondoltatok abba, hogy éppen loptok? És ha én besétálok hozzátok, és elviszem a gépeteket, majd kiakadok, hogy micsoda bunkóság, hogy nem állsz szóba velem élőben, és még a gépedet se adod oda? Mert én önkényesen úgy gondoltam, hogy aki nem beszél velem, annak minden ingósága az enyém.


Abszurd egy dolog, nem? Mondjuk ez is tipikus magyar mentalitás... Ami mozdítható, azt lopjuk el. Röhej.

2012. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért tették ki őket, hogy gyorsabban menjen a kiszolgálás.

Úgy, hogy figyelik.

Van amikor ilyen biztonsági őr, biztonsági ember áll mellette.

Szóval nézik, hogyha valaki többször megy oda mint amennyit kifizetett.

De jó lenne ha ingyen utána lehetne tölteni többször is. :) :D

2012. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kfc-ben úgy van(tényleg).
2012. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel sokszoros áron adják, túlzottan nem érdekli őket, olyan sokat meginni meg úgysem tudsz.
2012. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!