Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Olcsó helyek Győrben?

Olcsó helyek Győrben?

Figyelt kérdés
Nos szeptembertől Győrben leszek egyetemista, de az egyetemnek nincsen saját menzája, csak egy-két büféről tudok. Az önálló étkezés pedig még nem feltétlen megoldható. Kéne egy hely - önkiszolgáló vagy hasonló, ahol olcsón tudok jóllakni, napi egyszeri, legfeljebb kétszeri étkezés alkalmával. Az sem árt, ha finomat főznek, de ez most másodlagos, nem puccos éttermeket keresek. Valakinek valami tipp, tapasztalat?

2012. aug. 21. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejivó, Lipóti Pékség, lokál gyros és hamburgeresek, meki, Márka Étterem (én azt ajánlom, bár lehet neked messze lesz)
2012. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dogmatix91 ***** válasza:
az egyetem körül van jó pár hely, ahol tudsz menüt enni. Már megnyílt a Széchenyi Étterem is (Üveges mellett), Bridge, Zátony, a 2 között is van vmi aminek nem tudom a nevét és még ott a Hullám is a közelben. Úgy emlékszem tavaly ilyen 6-700ft volt egy ebéd. Általában mindenhol egész jól főznek, de ez ízlés kérdése. Ha hamburgerre vágysz néha, akkor meg a Mackó Kuckó van az egyetemtől kb 3percre.
2012. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit beljebb sétálsz a városban és szinte minden étteremben van menü, rengeteg döneres és hamburgeres. A sétálóutcában van egy Meki is, habár az drágább, de néha ott is vannak akciók. De ha lesz egy mikród vagy ilyesmi amivel melegíteni lehet akkor úgy sokat tudsz spórolni, ha a boltban veszel konzerveket, ilyesmit és azokat csak meg kell melegíteni.
2012. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Márka étteremről én is jókat hallottam, de szerintem az első két-három hét úgyis a szájízemnek megfelelő étkező hely megtalálásval fog telni. Szerintem hely nem akadály, úgyis külső kolis leszek, ha már át kell caplatni a városon egyetemtől a koliig bárhol megállhatok, ha majd a buszjáratokat is megismerem, akkor még egyszerűbb lesz, de különben sem az a típus vagyok, akinek már 5-600 méter gyaloglásába beletörik a sarka, pláne ha evésről van szó :P

A mikrózás meg főzősdi is gondolatban van, de egyenlőre nem vagyok főszakács, tudtommal mikró sincs a külső koliban, úgyhogy majd meglátjuk mit tudunk kihozni abból a vonalból, szerintem napi egy ebéd még megengedhető költségileg olcsóbb helyen.

2012. aug. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!