Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol találom meg a McDonald's-n...

Hol találom meg a McDonald's-nak az árlistáját?

Figyelt kérdés
Akárhol kerestem google-n étlapot, menu-t. nem találtam árakat hozzá. Ha esetleg nem tudjátok, nekem annyi is elég lenne ha valaki megmondaná mennyibe kerül egy Sajtos McRoyal. Köszönöm előre a válaszokat :)

2012. nov. 29. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Fix árlistát nem találsz, mivel minden Mekiben másak az árak. Pl. egy pesti, belvárosi étteremben drágább minden, mint egy vidékiben...
2012. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak a McDonald's éttermekben van árlista.

Én lefényképeztem.

Egy Sajtos McRoyal szendvics 860Ft.

Persze ugye 10-20-30-ft eltérő ár különbség lehet éttermenként.

2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 30. 08:55
 4/7 nanikuki válasza:
Egy MCroyal nem kerül olyan sokba! Itt egy link. A googlen találtam. 500ft- [link] nem drágább. itt a link:
2013. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nanikuki válasza:
BOCCS! rosz link. :/ [link] ez jó lessz :)
2013. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsenek fent az árak sehol, de például Keszthelyen nyáron drágább a kaja mint a legtöbb mekiben. Pl. egy sajtburger vagy egy csibeburger 250 ft helyett 390 ft nyáron. Ha jól tudom ugyan ez van Siófokon is.
2014. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es! Esetleg van friss fotód is a mostani árakról? Köszi!
2014. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!